Nevíte si rady, jak letos nosit kozačky? – Čtěte!

Nevíte si rady, jak letos nosit kozačky? – Čtěte!

30. listopadu 2012, dámská móda, trendy, dámské kozačky, maxi svetry, zima 2012, šaty, sukně, džíny

Sponzorované odkazy

Chci vám dokázat, že kozačky jsou skutečným chameleonem ve světě bot. Nejenže se dají nosit v každé sezóně, ať je třicet stupňů nad nulou či pod nulou, stále jsou in a módní, ale i se dají také skvěle kombinovat. A to skutečně se vším! Nevím o žádném módním kousku, který by se ke kozačkám nehodil. Jestli máte pochybnosti, přesvědčte se!

K šatům

K šatům se skutečně kozačky hodí skvěle. Je to tím, že většina z nich je na podpatku a vypadají elegantně stejně tak jako šaty. V kombinaci spolu představují skutečnou ženskost. Pokud se děsíte toho, nosit šaty v zimě, tak nemusíte. Vezměte si k nim zateplené legíny, které jsou v tomto období na každém rohu a bude vám mnohdy mnohem tepleji než v klasických džínách. Šaty na zimu jsou také většinou delší než ty letní. Jestliže si k nim pořídíte vysoké kozačky třeba až nad kolena, tak se opravdu nebudete moci zimy obávat.

K sukním

Je asi jasné, že když se dají kozačky kombinovat s šaty, tak půjdou i se sukněmi. Někomu ale vyhovuje spíš to či ono. Jestliže u vás vyhrávají na zimu spíše sukně, též si k nim můžete pořídit zimní kozačky. Stále budete vypadat sexy a půvabně. Budete se cítit jako opravdu výjimečná žena, což vám zajisté dodá dost sebevědomí.

Ke kalhotám

Klasika nošení kozaček v zimě. Kozačky s úzkými kalhoty a svůdnými legínami vám dodají šmrnc. Zde je potřeba být trochu opatrnější. Nemůžete si myslet, že když zkombinujete rifle a kozačky, že se nebudete muset soustředit i na vše ostatní. Je velikou výhodou, že se dají skvěle spárovat elegantní kozačky na podpatku s ležérními riflemi. V tomto případě musíte volit též elegantní vršek v podobě saka, kabátu či kontroverzní bundičky. Ke klasickým kozačkám a riflím si pak budete moci vzít klidně jakoukoli péřovou bundu, ale k podpatkům se to rozhodně nehodí.

K maxi svetrům

Maxi svetry jsou skutečně ohromným hitem této chladné sezóny (podzimu a zimy). Troufnu si vsadit, že přetrvají až do jara. Nebyly by ale trendem, kdyby se nedaly perfektně sladit s ostatními kusy oblečení, botami a módními doplňky. Ke kozačkám se například hodí dokonale nebo spíše kozačky k nim. Maxi svetr je hlavním hrdinou a kozačky ho spíše doplňují. Jsou takovou třešničkou na dortu. A my víme, že na detailech nejvíce záleží. Obzvlášť pak v módě.

Zdroje: www.polyvore.com www.net-a-porter.com

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii kozačky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu