Nepřehlédnutelná vánoční kolekce Stradivarius 2012

Nepřehlédnutelná vánoční kolekce Stradivarius 2012

5. prosince 2012, party šaty, šaty na Silvestra, silvestrovská party, vánoční kolekce, Stradivarius, prosinec 2012, lookbook, zima 2012, dámská móda, společenské oblečení, dámské šaty, plesová sezóna, Leigh Lezark

Sponzorované odkazy

Módní značka Stradivarius už má za sebou celkem pestrou historii. Tato španělská ikona byla založena roku 1994, tudíž je jí už osmnáct let. Jedná se o módu, která se hodí především pro mladé ženy, které chtějí být módní a šik. Stradivarius se ve všech svých kolekcí zaměřuje na aktuální módní trendy, které mají pokaždé svůj půvab, styl a osobitost. Ve znaku má houslový klíč, který by měl symbolizovat rytmus, dynamiku a odlišnost značky od ostatních.

prosincovém katalogu nalezneme snad vše, co nám Stradivarius za celý rok na očích viděl. Tato kolekce nese přesný název X-Max collection v překladu Vánoční kolekce. Je to asi samozřejmé, když znakem prosince jsou téměř pro každého ty nejdůležitější svátky v roce, svátky vánoční.

prosincové X-Max kolekci od Stradivarius uvidíme hlavně krásné šaty a další společenské oblečení. Nevím, jestli se značka nepřipravuje na plesovou sezónu, ale jistě je oblečení určeno na Štědrý večer, kdy se většina z nás odívá do konzervativního oblečení a štědrovečerní večeři si užívá v komornějším stylu. Jestliže tomuto o Vánocích neholdujete, stejně se zajděte do obchodů Stradivarius podívat, protože šaty vypadají nádherně a zajisté je letos či začátkem příštího roku využijete.

Ikonou prosincové kolekce se stala krásná a talentovaná Leigh Lezark. Jedná se o americkou DJku a modelku, která spolupracovala s mnohými známými hvězdami, jako jsou například The Killers nebo Courtney Love. Nejenže je Leigh profesionální modelkou, ona vytváří i hudbu pro módní značky, z kterých můžu jmenovat třeba Calvina Kleina či Chanel. Objevila se též v televizi. Hostovala ve velice populárním seriálu Gossip Girl. Značka Stradivarius není první značkou, u které se Leigh Lezark objevila v módní kampani. Ještě před tím jsme ji mohli vidět v lookboocích H&M a Gap.

Reklamní video se opravdu vydařilo, a to nejen díky skvělé písničce Move in time od Anny Brook vystupující pod pseudonymem Monkey Anna, ale také díky kameře a kráse Leigh Lezark. Přesvědčte se sami!

Zdroje: www.stradivarius.com www.youtube.com

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu