Chytré antibakteriální prádlo

Chytré antibakteriální prádlo

21. září 2010, antibakteriální prádlo, antibakteriální kalhotky, antibakteriální ponožky, antibakteriální boxerky, antibakteriální tričko

Sponzorované odkazy

Antibakteriální prádlo bylo vyrobeno pro všechny, kteří se chtějí cítit pohodlně. Spodní prádlo obsahuje 60% bavlny, 8% elastanu a 32% umělé příze se stříbrem. A právě stříbro má antibakteriální a antimykotické účinky. Antibakteriální prádlo ocení především vášnivý sportovci, lidé, kteří mají zdravotní problémy, ale určitě se dá využít i při běžném nošení.

Antibakteriální ponožky

Antibakteriální ponožky jsou určeny pro všechny, kteří bojují s problémem nadměrného pocení nebo zápachem nohou. Ponožky totiž vstřebávají pot, likvidují bakterie a velice účinně odstraňují zápach nohou. Slouží i jako prevence plísní. Urychlují hojení nepříjemných ran a oděrek. Zbavují pocitu studených nohou a předcházejí omrzlinám. Ponožky jsou určeny hlavně pro sportovce a pro lidi, kteří jsou odkázáni na uzavřenou pracovní obuv nebo pro ty, kteří vykonávají práci, kde musí nosit stejnokroj, jako jsou policisti, vojáci nebo hasiči.

Antibakteriální spodní prádlo

Antibakteriální kalhotky vám zaručují pohodlné nošení, jelikož jsou vyrobeny z měkkého a hebkého materiálu. Kalhotky pomáhají odstranit nemilé ženské problémy, jakými jsou plísně, ekzémy a mykózy. Také jako antibakteriální ponožky odvádí pot, ničí bakterie a eliminují zápach. Nevyvolávají žádné alergické reakce a nevyžadují žádnou speciální péči. Ošetřují se stejně jako běžné spodní prádlo. Stejně je tomu tak i antibakteri­álních pánských boxerek. Materiál, z kterého jsou boxerky vyrobeny, obsahuje elastan, díky němuž se boxerky perfektně přizpůsobí vašemu tělu a zaručují pohodlné nošení. Jsou prodyšné a zabraňují opruzeninám.

Antibakteriální trička

Antibakteriální trička jsou velice příjemné na omak. Díky své elastičnosti se skvěle přizpůsobí vašemu tělu. Kdo má rád spíše volnější trička, může si zvolit o něco větší velikost. Trička fungují na stejném principu jako spodní prádlo a ponožky. Ocení ho především sportovci, ale je tak vkusné, že ho můžete nosit i při běžném nošení.

Zdroje: www.nanosilver.cz

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu