Party šaty i hřejivé kabátky, to je zimní kolekce Pimkie

Party šaty i hřejivé kabátky, to je zimní kolekce Pimkie

11. prosince 2012, pimkie zimní kolekce, párty šaty, dámská zimní bunda

Sponzorované odkazy

Pimkie je svěží mladistvá značka. Drží se tradiční francouzské jednoduchosti, ale zároveň pečlivě sleduje veškeré novinky na módním poli. Pojďme se podívat, co lze objevit v zimní kolekci.

Pimkie přináší v zimní kolekci mimo jiné také šaty, které se perfektně hodí na večírky. Zpracování se drží módních trendů, a tak se setkávámesv prvkem peplum, využitím krajky i s trendy prvkem flitrů a jiných třpytivých efektů.

Pokud se v mini šatech necítíte zrovna jako ryba ve vodě, využijte nabídku párty topů, lesklých kalhot a výrazných doplňků.

I když se už nějaký čas snaží o návrat zvonové kalhoty, trend kalhot úzkých stále převládá a jak se zdá, ještě dlouho bude. Takové kalhoty jsou na zimu nejen praktické, ale také se snadno kombinují s dalšími kusy oděvu.

Nebojte se zejména barev jako je stříbrná a zlatá, ostatně na silvestrovskou párty jsou to barvy ideální. Velmi efektně působí zejména kombinace černé barvy a stříbrné (nebo zlaté). Mne v nabídce této jedinečné francouzské značky zaujaly stříbrné lodičky na vysokém podpatku.

V zimní kolekci Pimkie nechybí ani trendy legíny v mnoha provedeních, které letos rozhodně na večírky i k běžnému nošení patří.

Zimní bundy spojují praktické prvky s prvky módními. Modely se ovšem drží spíše v linii jednoduchosti. K dostání jsou bundy s vysoce módními kožešinovými límci a dámské parky, které si drží svou popularitu již několikátou sezónu.

Pokud jsme předložili téma kožešinových límců, je přímo nezbytné zmínit také kožešinové vesty. Ty patří beze sporu mezi jeden z must-have kousků sezóny.

V duchu módních trendů se nese na příklad i jeden z kabátů, který je tvořen kombinací více materiálů. Určitě jej nepřecházejte s mávnutím ruky, tento trend se v našich šatnících ještě pozdrží.

Zimní kolekce Pimkie potěší příznivce párty stylu a módních trendů. Zároveň v sobě skrývá praktické kousky pro každodenní běžné nošení.

www.pimkie.fr

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu