ZARA – první dojem je důležitý / ZARA oblečení

ZARA – první dojem je důležitý / ZARA oblečení

30. října 2008, ZARA, ZARA oblečení, ZARA Praha, ZARA Brno, zara.cz, zara.com, ZARA kids

Sponzorované odkazy

Na to, aby si lidé udělali první dojem, stačí velmi krátký čas, a proto je potřeba něčím zaujmout, nebo alespoň neodradit. Na onen první dojem postačí jen dvacetina sekundy, během které budete „zaškatulkováni“. Jak tedy minimalizovat riziko špatného haló efektu?

Důležité je zvolit vhodný oděv, který vybere ve správném obchodě. Tím správným může být třeba španělská módní značka ZARA, která spojuje nejnovější trendy s kvalitou za dostupné ceny. Pod touto značkou najdeme nejen trendy oblečení, ale také doplňky a drobnou kosmetiku pro každou věkovou kategorii. ZARA se koncentruje v metropolích, a to převážně v Evropě, Americe, ale i v Asii a její obchody jsou sladěné do stejného designu. V současné době má 626 obchodů ve 46 státech. Největší a nejnavštěvovanější obchody na světě mění své kolekce dámského, pánského i dětského oblečení každý týden, přesně podle aktuálních trendů. Na našem trhu působí ZARA od roku 1993 a její prodejny můžete najít v Praze například v Oc Chodov nebo na Novém Smíchově, v Brně pak na České. Zajímavou informací také je, že se Zara zapojila do boje proti anorexii a rozhodla se posunout dolní velikost konfekce z velikosti 34 až o dvě velikosti výš – na velikost 38.

ZARA – módní oblečení

Pro lepší autenticitu jsem obchod navštívila a pár pěkných kousků vyzkoušela. Musím jim pochválit prostorné kabinky, řazení sortimentu i ochotný personál, který se evidentně nesnaží prodat za každou cenu, ale s úsměvem ve tváři Vám i klidně sdělí, že „tento kousek raději ne“ a ještě vyberou dle požadavku jiný, lepší. A teď už ke konkrétním kouskům. V Zaře najdete přesně co potřebujete, ať už je zima nebo teplo, sněží nebo prší, jste doma, nebo právě míříte na párty. Posuďte samy, co by Vám slušelo. Nabízíme Vám ochutnávku z kolekce Zary pro letošní podzim a zimu.

ZARA – Kolekce Mujer

ZARA – Kolekce Joven

Zdroj: www.zara.com, www.mapaobchodu.cz

Autorem článku je Martina Š.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu