Puntíky jsou i nadále hitem sezóny

Puntíky jsou i nadále hitem sezóny

21. prosince 2012, puntíky, puntíkaté, puntíkované, retro, vintage, s puntíky, svetry, košile, trička, šaty, kravaty, sukně, trendy

Sponzorované odkazy

Jedním z trendů, který se na módní pole opakovaně vrací a pokaždé slaví úspěch, jsou bezesporu puntíky. Lákají svou hravostí, veselostí, ale umí být i sofistikované a sexy. Neměly by tedy chybět v šatníku žádného fashionisty, a pro sezónu 2012/2013 to platí dvojnásob! Puntíky jsou teď totiž trendy více než kdy předtím a dokazuje to i fakt, že se objevují úplně, ale úplně na všem. Nejde jen o puntíkaté halenky a sukně, ale tento roztomilý prvek zdobí i šaty, kalhoty a také spoustu doplňků, v čele s punčochami. A mimo to také navštívily i šatníky pánské!

Halenky a svetry

Svetříkem či košilí s puntíky nemůžete nic zkazit. Sluší každému, hodí se téměř ke každé příležitosti a vybrat si můžete z mnoha zajímavých barevných kombinací i z nejrůznějších velikostí puntíků.

Šaty

Zapomeneme na chvíli na vintage a retro puntíkaté šaty, které už tu byly mnohokrát, a naopak si připomeňme šaty zpěvačky Adele, ve kterých zpívala na letošním předávání cen Grammy. Průsvitné části zdobené černými puntíky se totiž staly obrovským hitem a dokazují, že i puntíky mohou vypadat elegantně, a že se hodí i na tak slavnostní události, jako jsou třeba právě Grammy.

Punčochy

Punčochy zdobené nejrůznějšími vzory zaplavily obchody už loni a pomalu tak vytlačují klasické silonky ze hry. Kromě krajkovaných a květovaných punčoch vypadají skvěle i puntíkované punčochy. Jsou skvěle kombinovatelné a oživí každou jednoduchou sukni či šaty všech možných barev.

Puntíky v pánském šatníku

Na první pohled se může zdát, že puntíky mohou slušet pouze dámám, ale opak je pravdou. Své místo si našly i na pánském oblečení a jak můžete vidět, i muži v nich vypadají skvěle. Správnou volbou mohou být například puntíkatá trička, svetry, či mikiny poseté drobnějšími puntíky, ale skvěle vypadají, obzvlášť v současné sezóně plesů, i puntíkované košile či kravaty.

Zdroje: www.asos.com

Autorem článku je Jana K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu