Oblečení se soby k Vánocům patří!

Oblečení se soby k Vánocům patří!

23. prosince 2012, sobi, norský vzor, dámské oblečení, dámské doplňky

Sponzorované odkazy

Umíte si představit na zimním oblečení něco více typického než je norský vzor? Možná nějaký kousek s rozmanitými ozdobami doma máte, sněhové vločky a jiné tvary mají i po několik letech (či desetiletích) stále své kouzlo. Součástí norského vzoru jsou často také sobi, typické severské zvíře, které s tématem vzoru pochopitelně souvisí.

Vlivem postupné popularizace amerických hodnot se Santovi pomocníci dočkali samostatného využití jako potisku. A také protože vlastně nikdo neví, jak náš symbol Vánoc vypadá, nezbývá nic jiného, než to zkusit s nimi.

SVETRY

Svetry jsou nejčastější formou, ve kterou se se soby můžete setkat. Co jiného v zimě využijete více? I když nejslavnějším majitelem svetru se sobem je samotný Mark Darsy z Deníku Bridget Jonesové, inspirujte se raději někde jinde. Kýčovité svetry s vánočními vzory se hodí jen na tradiční zahraniční vánoční párty. Méně je někdy více, s nápaditým svetrem v jednoduchých barvách určitě uděláte více parády než s přehnaně barevnými kousky. Doplněním o jednoduché džíny nebo legíny budete vypadat skvěle. Nemusíte se také držet tradičních vánočních barev jako červená, zelená nebo bílá, dobře bude vypadat třeba také béžová nebo růžová.

LEGÍNY

Zahřejte si nohy pořádnými punčoškami! Nemusíte je nosit jen jako součást lyžařského oblečení, dejte je na odiv ostatním a nebraňte se nošení sukní a šatů i v mrazivém počasí. Se správně vybraným materiálem vám zima rozhodně nebude.

DOPLŇKY

Klasické rukavice, šály a čepice jsou daleko nápaditější než jednoduché jednobarevné. Jděte do nich, nebudete litovat.

ŠPERKY

Šperky jsou jako jediné celoroční záležitostí, vyplatí se do nich proto investovat. Objemné prstýnky a náušnice s dlouhými trčícími parohy mohou být sice trošku nepraktické při nošení, ale v každém případě zazáříte.

zdroje: asos.com, hm.com, polyvore.com, net-a-porter.com

Autorem článku je Katka J.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu