Flanelové pyžamo vás zahřeje!

Flanelové pyžamo vás zahřeje!

11. leden 2013, flanelové noční košile, noční košile, pyžamo, flanel, flanelová pyžama, oblečení na spaní, pánská pyžama, dámská pyžama, dětská pyžama

Sponzorované odkazy

Téměř každý z nás si při vzpomínce na své dětství a uléhání do postele s předčítáním pohádky vybaví své první flanelové pyžamo. Já si to své růžové se srdíčky pamatuji moc dobře a kdybych nemusela vyrůst, nevzdala bych se ho dodnes. Bylo něco jako má druhá kůže. Není nic pohodlnějšího a měkkčího. Ve flanelu vám totiž usínání půjde úplně samo. Zkuste si, jak se spí, jako když vás do vody hodí a na chvíli se vraťme do dětských let…

Flanelové pyžamo vás zahřeje! (http://www.luxurymag.cz) Flanelové pyžamo vás zahřeje! (http://www.luxurymag.cz) Flanelové pyžamo vás zahřeje! (http://www.luxurymag.cz)

A co vlastně flanel je? Flanel je česáním upravená tkanina v keprové (tzv. seržové) nebo plátnové vazbě. Nejznámějšími a nejpoužívanějšími materiály jsou bavlna, vlna a mikrovlákno. Tato tkanina se stala oblíbenou hlavně díky příjemné hřejivosti a tím, že je měkká a hebká na omak. Právě proto se využívá na výrobu pyžam, županů a ložního prádla. Stejně jako měkkoučké froté – zachumláte-li se do flanelu, nebude se vám chtít z měkkého a hřejivého materiálu vstávat do každodenního života. Flanelová pyžama seženete v dětském, dámském i pánském oddělení. Klasické flanelové pyžamo sestává z košile na knoflíčky a pohodlných kalhot širšího střihu v pase na gumu. V dámském provedení můžete také narazit na flanelové noční košile.

Flanelové pyžamo vás zahřeje! (http://www.luxurymag.cz) Flanelové pyžamo vás zahřeje! (http://www.luxurymag.cz) Flanelové pyžamo vás zahřeje! (http://www.luxurymag.cz) Flanelové pyžamo vás zahřeje! (http://www.luxurymag.cz) Flanelové pyžamo vás zahřeje! (http://www.luxurymag.cz)

Obchodní domy v dnešní době nabízí širokou škálu potisků tohoto oblečení na spaní. Vybírat můžete z mnoha variant – jestliže toužíte po klasickém flanelovém pyžamu, pak jistě sáhnete po kostkovaném, proužkovaném či puntíkovaném vzoru. Těmto vzorům především dávají přednost muži. Ženy bývají hravější a odvážnější a proto si klidně mohou dovolit například momentálně velmi moderní zvířecí potisk, potisk květin nebo retro obrázkové motivy. Děti zcela určitě ocení pyžamo s oblíbenou kreslenou postavičkou, tak jako si z dětství pamatujete třeba vy sami. Venku je ještě pořád zima a tak právě tohle období je nejvhodnější pro lenošení v posteli v oblíbeném flanelovém pyžamu s šálkem čaje a knížkou.

Flanelové pyžamo vás zahřeje! (http://www.luxurymag.cz) Flanelové pyžamo vás zahřeje! (http://www.luxurymag.cz) Flanelové pyžamo vás zahřeje! (http://www.luxurymag.cz)

Zdroje: www.victoriassecret.com, www.polyvore.com

Autorem článku je Tereza K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu