Fall 2010: Dámské i pánské podzimní bundy 2010

Fall 2010: Dámské i pánské podzimní bundy 2010

28. září 2010, podzimní bundičky 2010, podzim 2010, Ralph Lauren, Next, Nike, podzimní bundy, dámské podzimní bundy, pánské podzimní bundy, dámské bundy, pánské bundy, sportovní bundy, elegantní bundy, kožené bundy

Sponzorované odkazy

Podzimní modely oblečení začínají být velice aktuálními nejen v nejrůznějších módních magazínech, ale také již v módních buticích. Hodně aktuálním tématem začínají být zejména podzimní bundičky, které nás příjemně zahřejí. Mohou mít však i další účel nežli tu, že nám v nich není zima. A to takový, že nám to v nich přece může náramně slušet. Proč si teda nepořídit na podzim 2010 novou a stylovou bundičku. Dnes se podíváme nejen za dámskými modely bundiček, ale také za pánskými. Vždyť i oni touží po tom, že jim jejich partnerky pochválí outfit nebo že si jich někdo všimne na ulici.

V dnešním článku se vydáme po stopách podzimních bund pro ženy i muže do třech butiků, které se od sebe liší nejen cenou, ale zejména stylem, trendem a samotnou nabídkou. Na výběr z modelů podzimních bund 2010 se podíváme do exkluzivního a luxusního butiku Ralph Lauren, za nabídkou sportovní značky Nike a v neposlední řadě také do oblíbeného butiku Next.


Ralph Lauren

Modely společnosti Ralph Lauren jsou vždy stylové a to platí i u modelů bund. U pánských modelů najdete jak kousky pestré, tak i klasické. Nechybí ani delší střihy, ani bundy střižené do pasu. Bez problémů zde můžete sehnat jak elegantní, tak i sportovnější pánské bundy. Cenově se však tyto kousky pohybují ve vyšších částkách. Naplatíte pouze však za jméno tohoto luxusního brandu, ale také za kvalitní zpracovaní a moderní střihy i trendy.


Dámské bundičky Ralph Lauren jsou rovněž velmi exkluzivní a apartní. Kromě společenských, klasických černých modelů, zde můžete objevit i ležérní džínové kousky nebo také trekkingové a sportovní Ralph Lauren bundičky na podzim, které využijete třeba při procházkách v přírodě i ve městě posypaném spadlým podzimním listím.


Nike

Pokud radši preferujete sportovní zboží a s ním i podzimní bundy, ohlédnout se můžete za podzimní kolekcí Nike 2010. Ta nabízí rovněž trendové a stylové modely. Pokud tedy dáváte přednost streetovějším módním kolekcím, pak je ta od Nike určena přímo pro Vás. Pánové si tu, stejně jako v předešlém případě značky Ralph Lauren, mohou vybrat jak z více pestrých barev, tak i z barev klasických. Výhodou modelů podzimních bundiček Nike je, že i její jeden model můžete sehnat ve vícero kombinací barev a tak si můžete vybrat skutečně takovou, jaká se vám líbí. Kromě opravdu sportovních bund zde také objevíte sem a tam více společenské kousky podzimních bundiček i delších střihů, jak uvádíme dole na příkladu.


Dámské podzimní bundy Nike taktéž hýří pestrostí, nápady a různými kombinacemi stylů a trendů. Pokud máte, dámy, rády růžovou, v kolekci Nike si zajisté vyberete! Společnost Nike je totiž do růžové barvy pro ženy skutečně blázen. A není se čemu divit. Tak pěkné a přitom jednoduché růžové modely oblečení se vidí málokde.

Podzimní bundy Nike můžete sehnat na e-shopu www.queens.cz.


Next

Anglické butiky Next s pro nás přichystaly na podzim 2010 také mnoho skvostů, které stojí za to vám ukázat. V tomto případě se jedná o mix, takže tu najdete jak elegantní, tak i sportovní kousky, většinou však v jednoduchých barvách. Muži se mohou předvádět v ležérních bundičkách, jež se liší nejen barvami a stylem, ale také například způsobem zapínání. Některým z modelů dokresluje jejich sportovní look kapuce, jiné mají výraznější třeba kapsy. Na každé bundě najdete něco, co určuje její trend. A zároveň jsou všechny naprosto stylové.


I pro ženy si butiky Next přichystaly na podzim skvělou a velkou nabídku podzimních bund. Některé jsou naprosto elegantní, jiné určují styl sportovní. Společnost Next totiž nenabízí své kousky pouze jedné skupině žen. Naopak. Snaží se svým sortimentem oslovit široké osazenstvo a zatím, musím říct, že se to značce docela dobře daří.


„Zdroj“: www.ralphlauren.com, www.nike.com, www.next.co.uk

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu