Lindex: Pletená krása pro každého

Lindex: Pletená krása pro každého

20. září 2010, Lindex, Lindex podzim 2010, trendy podzim 2010, pletená móda, Carmen Kass

Sponzorované odkazy

Lindex: Pletená krása pro každého (http://www.luxurymag.cz)V podzimní módní kolekci narazíte na moře pletených oděvů, které vás bezchybně ochrání před chladem i bouřemi. Tuto krásnou módu je vhodné nosit navrstvenou a sladěnou s doplňky, jako jsou roláky a šály, návleky, pletené legíny nebo punčochy, říká tým návrhářů Lindexu.

Barevné spektrum vyzařuje klid a harmonii – nejvíce jsou zastoupeny neutrální odstíny béžové, hnědé a šedé barvy, od světlé melange až po tmavě antracitovou a černou. Nově lze spatřit různé kombinace jednobarevných oděvů bez výrazných barevných akcentů.

Jeden svetr – dva styly

Pletený, volný podzimní svetr se nosí buď s párem punčoch jako šaty, anebo coby velký svetr s párem legín, případně s džínami. Vzhled se dozdobí koženými doplňky ve formě kabelek, rukavic a pásků.

Lindex: Pletená krása pro každého (http://www.luxurymag.cz)Lindex: Pletená krása pro každého (http://www.luxurymag.cz)Lindex: Pletená krása pro každého (http://www.luxurymag.cz)Lindex: Pletená krása pro každého (http://www.luxurymag.cz)Lindex: Pletená krása pro každého (http://www.luxurymag.cz)Lindex: Pletená krása pro každého (http://www.luxurymag.cz)
Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu