Podzimní móda v srpnu na LuxuryMag.cz

Podzimní móda v srpnu na LuxuryMag.cz

22. září 2010, LuxuryMag, móda 2010, moda 2010, móda podzim 2010, podzim 2010, trendy podzim 2010

Sponzorované odkazy

Srpen je sice ještě letním měsícem, ovšem ve světě módy srpnem už prakticky začíná podzim, tedy alespoň jeho druhou polovinou. Slevy a výprodeje tou dobou už pomalu končí a obchody naplní nové podzimní kolekce a módní nadšenci, pokud už zrovna nenakupují nejnovější kousky, se po nich alespoň koukají, vstřebávájí nejnovější trendy, aby pak přesně věděli, co si úderem chladnějšího počasí nakoupit. A pokud mezi ně patříte, pak je tu váš oblíbený magazín o módě a životním stylu LuxuryMag, který vám denně přináší informace ze světa módy a trendů, abyste to promýšlení a vybírání měli co nejjednodušší.

Samozřejmě i v srpnu jsme se věnovali typicky letním tématům, avšak na konci září si připomeneme ty podzimní. Hned 13. září nám své podzimní novinky představila oblíbená švédská značka H&M, která přišla s krásnou kolekcí inspirovanou 70. lety plnou pletenin, hnědé a úžasných bot. Zahanbit se nenechal ani německý New Yorker, který se nechal při tvorbě své podzimní kolekce inspirovat Twilight Sagou a výsledkem je dosti temná kolekce se zajímavými kousky z kůže, kožešiny, nesmí chybět ani sexy krajka nebo trendy košile s fiží a samozřejmě šněrovací boty. K letošnímu podzimu mají však co říci i české značky a o to víc, když se spojí s jednou z nejstylovějších češek vůbec. Mluvím přirozeně o kolekci herečky Ani Geislerové pro pietro filipi s názvem Aňa for pietro with love. Pokud jste doteď, dámy, měly problém sehnat perfekně padnoucí džíny, věříme že s firmou Levi’s se vám to už nemůže stát, neboť právě Levi’s přišla s revolučními střihy na každý typ postavy.

Ochutnávku z high fashion obstaraly tentokrát snad nejslavnější kabelky na světě, tedy kabelky Louis Vuitton a obě letošní kolekce Dolce & Gabbana. O svůj neuvěřitelný příběh a hlavně talent se tentokrát podělila geniální dvojice Viktor & Rolf.

Věříme, že i srpnová nabídka článků na webu LuxuryMag vás potěšila a že se i nadále budete na jeho stránky vracet.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu