Plavky H&M pro léto 2013

Plavky H&M pro léto 2013

6. března 2013, plavky, H&M, HM, swim, bikini, bandeau, dvoudílné plavky, jednodílné plavky

Sponzorované odkazy

Je to trochu brzo – sotva se nám začalo oteplovat a vysvitlo sluníčko, v katalozích a lookboocích se začaly objevovat plavky. Ale proč ne?! Každého milovníka léta to potěší, vzpomínka na teplé letní dny, dovolenou u moře nebo večerní posezení s přáteli u vína, dokážou zvednout náladu. Pojďme se tedy podívat konkrétně ke švédské značce H&M, co nám letos na letní sezónu připravila.

PLAVKY

H&M má rádo výrazné barvy – tyrkysovou, zelenou, růžovou, žlutou, aj. Proto tyto palety barev nebudou chybět ani v nové letní kolekci plavek. Krom výrazných barviček se můžeme radovat i z krémových odstínů, zvířecích vzorů, proužků a potisků květin.** Plavky H&M** mají většinou střih bandeau podprsenky – to znamená, že podprsenka je jednoduchá, bez košíčků, často bývá bez ramínek (mívá je i připínací), se zapínáním na zádech. Tento střih je u dámských plavek zřejmě nejoblíbenější – při opalování si nemusíte dělat starosti s ramínky. Mají často žabičkový vzor vrchního dílu plavek, nepatrný výstřih, zip, mašličku nebo ozdobné kamínky mezi prsy. Každý totiž ví, že méně je více a detaily dělají v módě mnoho. Spodní díl plavek pak bývá klasický a jednoduchý bez vehementního zdobení a detailů. Ocení to především majitelky menšího poprsí. Drobný potisk a volánky naopak opticky zvětšují, takže variabilnost kombinací je nekonečná! Rovněž můžete kombinovat barvu vrchního a spodního dílu, takže vzájemným obměňováním si vytvoříte velkou sbírku letních plavek.

Dalším oblíbeným střihem jsou bikini – podprsenka ve tvaru trojúhelníčků se zavazování na zádech a za krkem. I v této kolekci plavek na ně narazíte stejně jako na horní díl plavek s kosticemi a košíčky. V nové kolekci se prozatím neobjevily** jednodílné plavky**, které byly loni velkým módním trendem. Ale představování letních kolekcí plavek ještě nekončí, takže kdo ví – třeba se máme na co těšit.

Zdroj: www.hm.com

Autorem článku je Tereza K.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu