Pánské spodní prádlo Emporio Armani — nová limitovaná kolekce

Pánské spodní prádlo Emporio Armani — nová limitovaná kolekce

16. září 2008, spodní prádlo Emporio Armani, David Beckham, pánské spodní prádlo

Populární modní návrhář Giorgio Armani představuje novou limitovanou kolekci pánského spodního prádla Emporio Armani, jehož tváří se stal David Beckham na rok 2008.

Giorgio Armani je známý především svými vkusnými a luxusními kolekcemi, které nejsou na rozdíl od některých jiných modních značek zbytečně komplikované a přeplácané. V modním průmyslu se pohybuje již přes dvacet let. Pracoval jako modní poradce a navrhoval oblečení pro personál. Tyto profese mu poskytly neobyčejně rozmanitý a bohatý vývoj. Často jsou jeho modely extravagantní, ale přesto vždy elegantní. Nejenže navrhuje modní doplňky, obuv, oblečení a parfémy ale i nábytek! Armaniho návrhy dámských oděvů se inspirují v oblečení mužů. Jeho nápady se zalíbily celebritám, do jeho šatů se nyní oblékají všichni, co v showbusinessu něco znamenají.

Spodní prádlo Emporio Armani a David Beckham

A právě dvaatřicetiletý fotbalista David Beckham pro jeho reklamní kampaň sexy pánského prádla odhalil své vypracované tetované svaly. Černobílé fotky se objevily na velkých billboardech i v modních magazínech. Poprvé byl umístěn na Cusani via Broletto v Miláně na billboardu, který má přes tři sta metrů čtverečních!

Není možné si na slavném sportovci tohoto prádla nevšimnout. Armani si ho do kampaně vybral sám nejen proto, že je jeho dlouholetý přítel a vychází s ním velmi dobře, ale věděl, že málokdo má takový vliv na okolí jako David. Beckham je tváří značek Adidas, Motorola, Pepsi, Gilette Mach 3 a Coty. I přesto prý byl slavný fotbalista při focení nervozní, protože prádlo fotil poprvé.

Z velké nabídky pánského spodního prádla si vybere snad každý náročný muž. Prádlo je vyrobeno z velmi jemného a příjemného materiálu tak, aby bylo pohodlné, ale zároveň oslňuje svým designem. Je vhodné pro běžné nošení i pro sport. Toto příjemné, většinou jednobarevné prádlo se na Milánských přehlídkách setkalo s velikým ohlasem.

Autorem článku je Ivana H.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu