Vkusná pánská móda! - Kolekce jaro/léto 2013 Zara Man

Vkusná pánská móda! - Kolekce jaro/léto 2013 Zara Man

24. března 2013, riflovina, jaro/éto 2013, Zara, Zara Man, pánské oblečení, pánský oblek, společenské oblečení, elegantní oblečení, pánské doplňky, pánské šátky, pánské tašky

Sponzorované odkazy

Značka Zara se specializuje na dámskou, dětskou i pánskou módu. V některých obchodních centrech naleznete dokonce i samostatné obchody těchto tří kolekcí. Podle mého názoru je to zřejmě proto, že jsou kolekce Zara tak velkolepé, anebo je to možná proto, aby se dámské a pánské kolekce mezi sebou nepletli. Protože přiznejme si, že se občas nad některými produkty v obchodech zamýšlíme, jestli patří do dámské či do pánské kolekce. U Zary se to stává velice často. Pánská kolekce může být v některých ohledech pro někoho zženštilá. Jelikož růžová barva či obrázky kytiček a zvířecích vzorů jsou u Zary na denním pořádku.

Trička a tílka

S jarní a letní kolekcí přichází extra kolekce triček, které se v teplých měsících nosí nejčastěji. Zara si opravdu vyhrála. Určitě zde ,,zarovskou" eleganci, ale také chlapecký ležérní styl. Zvířecí, květinovémystické motivy pro drsné i jemné muže. Zajisté si v nabídce triček od značky Zara každý vybere to své.

Bundy

Je to tak, že na jaře bude zapotřebí pánské bundy. Zara své pánské bundy rozdělila na dva tábory. Pestré, barevné a svěží a na druhé straně černé, elegantní a slušivé. Zara se rozhodně nebojí barev, jakými mohou být oranžová nebo žlutá. Jde i v ruku v ruce s aktuálními módními trendy, a proto v pánské kolekci jaro/léto 2013 objevíme i mnoho oblečení z rifoviny.

Obleky

Zara je symbolem elegantního pánského oblečení, ke kterému patří jednoznačně obleky. Pro všechny, kteří do svého zaměstnání nosí oblek nebo jen pro ty, kterým je smokink prostě pohodlný, se Zara stane útočištěm, jelikož nemusejí navštěvovat předražené obchody, které nabízejí pánské společenské oblečení. Zara je a vždycky bude patřit mezi dostupnou módu. Velice se mi líbí, a snad to ocení i muži, že pánské obleky Zara hrají všemi barvami. Zara nezůstává jen u fádní černé či tmavě modré, i když tyto barvy se zde objevují taky, ale představuje nám i neobvyklé odstíny šedé či béžové.

Doplňky

Zara jako pánské doplňky nabízí šátky. Možná si říkáte, že šátky jsou trochu málo na tak známou značku, ale Zara má nabídku šátků opravdu obrovskou. Kostičky, puntíky či jiné vzory – to vše na šátcích Zara objevíte. Myslím, že vás budou oči přecházet. Poté se může Zara pyšnit i slušnou kolekcí tašek. A to nejen tašek do ruky, ale také do práce nebo cestovních tašek.

Pro kampaň kolekce Zara Man jaro/léto 2013 byli vybráni Sean O'Pry a Jon Kortajarena. Oba dva modelové se pro Zaru dokonale hodí. Společně vytváří skvělé kontrast. Sean je Američan a Jon naopak Španěl. Oba nejsou modely začátečníky. Sean má za sebou kampaně značek, kterými jsou DSquared2, Calvin Klein, Giorgio Armani nebo Hugo Boss a Jon se stal modelem H&M, Lacoste, Pepe Jeanse či Lacoste. Zara natočila i videa pro svou elegantní kolekci S/S 2013, kde mají Sean O'Pry a Jon Kortajarena hlavní role.

Zdroje: www.zara.com www.youtube.com

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii doplňky, pánské oblečení, tašky a batohy a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu