Flamingopark uvádí nové mosazné šperky

Flamingopark uvádí nové mosazné šperky

4. dubna 2013, Flamingopark, Flamingopark šperky, Flamingopark jaro 2013, šperky z mosazi

Sponzorované odkazy

I když to venku na jaro stále nevypadá, všichni toužíme po probouzející se přírodě. Nová kolekce mosazných šperků z Flamingoparku Vás do přírody zavede, navšítíve říši zvířat, projdete se zahradou růží a přivoníte si k rozkvetlým rostlinám.

Šperky, které nabízí značka Flamingopark již od roku 2007, jsou většinou vyřezávané. Tuto zlatnickou techniku si oblíbila zakladatelka značky Martina Gižová, která obor šperku vystudovala a techniku aplikuje na nejrůznější materiály. Nejzajímavější kolekcí, která stále získává nové nadšence, je kolekce z mosazi. Motivy jsou ručně vyřezávané z mosazného plechu a dále upravované, někdy také ohýbané do hlubších 3D tvarů. Povrch se následně leští a kombinuje se s mosaznými řetízky. Vznikají tak přenádherné náušnice, náhrdelníky a náramky nejrůznějších tva­rů.

Inspiraci hledá značka Flamingopark v přírodě a ve výjevech z denno deního života. Můžete si tak na krk zavěsit hejno ptáků nebo se ozdobit rozkvetlými pampeliškami. Dalším významným kritériem těchto šperků je právě mosaz, která je i pro většinu alergiků dobře snášenlivá. Údržba je stejná jako stříbro, mosaz se snadno vyleští a nemusíme dodávat, že barva mosazi je nejen slušivá, ale také velmi trendy.

Veškeré šperky jsou ručně vyrobené kousek po kousku a výroba vyžaduje trpělivost i mnoholetou zkušenost. Tyto mosazné šperky vyrábí pro Flamingopark rodinná dílna mladých šperkařů z Kuala Lumpur, za kterými tým Flamingoparku pravidelně dojíždí a dohlíží na kvalitu každého kousku. Mosazné šperky jsou k prodeji v kamenné prodejně Flamingopark Design Boutique na Praze 1 a také si je lze objednat na www.flamingopark.cz.

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii módní značky a návrháři a šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu