Společenské šaty do tanečních 2010 –  okouzlete ostatní!

Společenské šaty do tanečních 2010 – okouzlete ostatní!

25. září 2010, společenské šaty, plesové šaty, šaty do tanečních, taneční 2010. prodloužená, věneček, Orsay, Next, Herrndorff

Sponzorované odkazy

Sezóna tanečních je tu a ulice měst se již začaly plnit dívkami, které jsou oblečené do krásných a elegantních společenských šatů. V těch se budou dívky v divadlech a sálech učit ve společnosti jejich tanečních partnerů ladným krokům společenských tanců jako je waltz, tango nebo rychlá polka a mnoho dalších. Nejedna dívka se těší na tuto velkou událost a jistě přemýšlí, jaké modely šatů si do tanečních pořídí. Krátké, dlouhé, nadýchané, rovné, bez ramínek nebo na ramínka? A jaké barvy šatů jsou teď vůbec moderní?
V dnešním článku se za několika modely šatů do tanečních poohlédneme. Budou to společenské šaty, které objevíte v buticích Orsay nebo Next. Podíváme se však také za nabídkou do studia Herrndorff, jež nabízí právě společenské šaty pro všechny typy postav.


Orsay

Zejména v dnešní době se extra nároky na šaty do tanečních nekladou. Pokud máte radši obyčejnější a jednodušší střihy, pak neváhejte a dejte přednost skutečně takovému typu šatů, ve kterém se budete cítit skutečně příjemně. V šatech do tanečních totiž strávíte přinejmenším pár hodin týdně, a tak by pro vás měly být opravdu druhou kůží.
Společnost Orsay vám takové jednodušší střihy šatů, přesto pořád elegantní, nabízí. Střihy šatů Orsay jsou kratší, což vůbec nevadí. Vybírat můžete mezi šatami přiléhavými i volnějšími. Co model, to jiný styl i střih, proto si zde na chuť může přijít mnoho z vás.


Next

Společenské šaty, které nemusíte využít jen do tanečních, ale i na další akce, jako je návštěva maturitních plesů vašich známých, plesů jako takových nebo třeba na svatby. Ze současné kolekce butiků Next jsem vybrala ukázku čtyř rozdílných střihů společenských šatů, mezi kterými si zákaznice mohou vybrat. Elegantní je i délka šatů, která končí těsně u kolen. Elegantně působící jsou i zvolené barvy v podobě růžovo-fialové, tmavší modré a černé.


Herrndorff

Studio Herrndorff vám nabízí spoustu lákavých společenských šatů, mezi nimiž si vyberete určitě i ty do tanečních. Pokud jste vždycky patřila mezi ty dívky, které touží stát se aspoň na jednu noc princeznou, pak se určitě podívejte do nabídky právě tohoto studia. Takové princeznovské šaty se vám budou hodit třeba na prodlouženou nebo na věneček. Jejich nabírané sukně vám budou krásně šustit a vám se bude zdát, jako byste se právě dostala do říše pohádek. Vybírat můžete šaty, které jsou zakončené nad prsy, šaty na ramínka nebo šaty se zapínáním okolo krku. Volit můžete i mezi několika barvami. Studio Herrndorff vám jich nabídne skutečně velmi mnoho.


Pokud patříte mezi skupinu dívek, které mají rády šaty dlouhé, neholdují však princeznovské nabíraným sukním a nadýchaným střihům, pak si můžete vybrat mezi těmito, střihově užšími šaty. I ty působí velice vznešeně a elegantně. Většinou jsou smyslně zapošité pod prsy. Právě tento detail dodá větší půvab vaši hrudi a dokonale vytvaruje a kolikrát i opticky zvětší dekolt. Módní barvou budou například tyto blankytně modré šaty.


Mezi nabídkou studia Herrndorff najdete také modely krátce střižených šatů s různým typem zdobení. Časté je použití mašlí, kraječek, nařasení ale i průsvitných šifonů na spodním okraji šatů.


Je už na vás, jestli si do tanečních 2010 pořídíte společenské šaty krátké, dlouhé nedýchané nebo úzké. Hlavně přece, aby se líbily vám!

„Zdroj“: www.herrndorff.cz, www.orsay.de, www.next.co.uk

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu