Mango letní kolekce 2013 ve stylu elegantního etna

Mango letní kolekce 2013 ve stylu elegantního etna

11. května 2013, mango summer 2013, Miranda Kerr, Mango 2013, jarní kolekce, letní kolekce

Sponzorované odkazy

Půvabnou topmodelku Mirandu Kerr znáte jako tvář značky Mango již z předchozí kolekce. Co nám přinese kolekce letní, na jaké modely se můžeme těšit a co za vzory a střihy budou v létě in? Představujeme vám kolekci Mango Summer 2013!

Letní kolekce španělského Manga se nese ve velmi světlých a zemitých barvách! Z potisků pak dominují etno potisky, náznak batiky a drobný květinový potisk. Mango je proslulé také klasickými střihy a dávkou minimalismu – především u sáček a šatů. I zde najdete, co hledáte. Pokud vás zajímají materiály, pak můžete čekat klasickou bavlnu, trochu háčkovaných a tylových motivů. V letní kolekci se mísí nádech festival looku s klasikou a etnem. Toto zajímavé spojení dodává kolekci šmrnc.

Velkým letním trendem je bílá a krémová barva. Proto i zde najdete spoustu kousků oblečení převážně v těchto barevných paletách. Oceníte jistě sáčka, lehké letní halenky a rozevláté šaty, ve kterých se v létě budete cítit jako víla. Kalhoty se letos nosí volné, u kotníků jsou zúžené. I zde vám bude velmi příjemný materiál a jistě si vyberete z velké škály barev a vzorů, které Mango v této kolekci nabízí.

Dále jsou světlé barevné odstíny doplňovány bledě modrou – což je momentálně také trendy. Působí to svěže. Nádech letní oblohy a čerstvého vzduchu vás okouzlí a dokonale připraví na horké letní dny. Při kombinování klaďte důraz na jeden kousek oblečení se vzorem a zbytek laďte v klasickém jednobarevném odstínů některé ze světlých palet určených pro tohle léto – tedy bílá, krémová nebo bledě modrá. Etno se nosí v zemitých odstínech, kde vzory báječně vynikají. Oživit outfit můžete třeba sytě růžovou nebo zelenou barvou. Budete chic! Doporučujeme také prohlédnout katalog letních doplňků a obuvi, kde se můžete těšit na krásné pastelové sandálky. Také letní kolekce Mango The Tourist stojí za zmínku! Oceníte ji především při letním cestování. Těšte se na léto s Mangem!

Zdroj: www.mango.com

Autorem článku je Tereza K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu