Bershka plavky 2013

Bershka plavky 2013

12. května 2013, plavky Bershka, plavky léto 2013, trendy plavky

Sponzorované odkazy

Léto je tu! I když si s námi počasí stále pohrává, každý z nás už se jistě na chvíle strávené u vody těší. Přišla vhodná chvíle poohlédnou se po nových plavkách. Temperamentní značka Bershka odhalila novou kolekci Swimwear a je rozhodně z čeho vybírat. Pojďme se podívat na nové modely plavek Bershka pro léto 2013.

Bershka Swimwear pro ženy

Mezi nejoblíbenější modely dámských plavek stále patří odvážné bikiny, které zahalují jen to, co je nezbytně třeba. Přeci jen se chceme v létě hezky opálit a k těmto účelům se plavky vcelku nehodí. Zcela jednoznačně na tomto poli slávy vyhrávají vyztužené plavky bez ramínek nebo s ramínky, které je možné odepnout.

Drží dobře tvar a navíc vypadají svůdně. Typ kalhotek si většinou můžeme vybrat dle našich představ. V nabídce jsou klasické bikiny s vázáním na šňůrky i kalhoty s širší nohavičkou.

Osvědčily se také plavky s vázáním na šňůrky, které vede od středu podprsenky a je možné jej při opalování lehce odstranit. Variabilita modelů nabádá k zdánlivě jednoduchému výběru. Vždy však musíme zvážit naše proporce, jako je na příklad velikost poprsí a účel, pro který chceme plavky využívat.

Nyní se ale pokochejme trendy modely značky Bershka. A´t jsme praktické sebevíc, většina z nás se při rozhodování tak či tak přiklání zejména k designové stránce daného modelu.

Bershka Swimwear pro muže

A co pánové? I pro ně Bershka nachystala novou kolekci plavek. Ovšem klasické slipové plavky zde nehledejte. Bershka dává přednost pánským plavkám ve střihu šortek do půlky stehen. V nové kolekci mne zaujaly především moderní neonové plavky a kratší pánské plavky s barevně odlišnými pruhy.

Jelikož se army styl stále drží v našem povědomí, povšimněme si také pánských plavek v tomto svébytném stylu.

Vybrali jste si svůj model? Pokud ne, vydejte se přesvědčit do prodejen Bershka o kouzlu vydařené letní kolekce plavek Bershka Swimwear.

www.bershka.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu