Bershka plavky 2013

Bershka plavky 2013

12. května 2013, plavky Bershka, plavky léto 2013, trendy plavky

Sponzorované odkazy

Léto je tu! I když si s námi počasí stále pohrává, každý z nás už se jistě na chvíle strávené u vody těší. Přišla vhodná chvíle poohlédnou se po nových plavkách. Temperamentní značka Bershka odhalila novou kolekci Swimwear a je rozhodně z čeho vybírat. Pojďme se podívat na nové modely plavek Bershka pro léto 2013. .<> 

Bershka Swimwear pro ženy

Mezi nejoblíbenější modely dámských plavek stále patří odvážné bikiny, které zahalují jen to, co je nezbytně třeba. Přeci jen se chceme v létě hezky opálit a k těmto účelům se plavky vcelku nehodí. Zcela jednoznačně na tomto poli slávy vyhrávají vyztužené plavky bez ramínek nebo s ramínky, které je možné odepnout.

Drží dobře tvar a navíc vypadají svůdně. Typ kalhotek si většinou můžeme vybrat dle našich představ. V nabídce jsou klasické bikiny s vázáním na šňůrky i kalhoty s širší nohavičkou.

Osvědčily se také plavky s vázáním na šňůrky, které vede od středu podprsenky a je možné jej při opalování lehce odstranit. Variabilita modelů nabádá k zdánlivě jednoduchému výběru. Vždy však musíme zvážit naše proporce, jako je na příklad velikost poprsí a účel, pro který chceme plavky využívat.

Nyní se ale pokochejme trendy modely značky Bershka. A´t jsme praktické sebevíc, většina z nás se při rozhodování tak či tak přiklání zejména k designové stránce daného modelu.

Bershka Swimwear pro muže

A co pánové? I pro ně Bershka nachystala novou kolekci plavek. Ovšem klasické slipové plavky zde nehledejte. Bershka dává přednost pánským plavkám ve střihu šortek do půlky stehen. V nové kolekci mne zaujaly především moderní neonové plavky a kratší pánské plavky s barevně odlišnými pruhy.

Jelikož se army styl stále drží v našem povědomí, povšimněme si také pánských plavek v tomto svébytném stylu.

Vybrali jste si svůj model? Pokud ne, vydejte se přesvědčit do prodejen Bershka o kouzlu vydařené letní kolekce plavek Bershka Swimwear.

www.bershka.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu