Trend: Kalhoty se letos nosí volné

Trend: Kalhoty se letos nosí volné

15. května 2013, kalhoty, volné kalhoty, zúžené kalhoty, skinny, široké kalhoty, kalhoty se sníženým sedem, turecké kalhoty, pants

Sponzorované odkazy

Trendem letošního jara a léta jsou volné kalhoty. Střih je trošičku odlišný od předešlých modelů tureckých kalhot se sníženým sedem. Pas není vysoký ani nízký – zkrátka tak akorát, většinou jsou kalhoty na gumu nebo šňůrky (může být i knoflíček, často pro formální variantu kalhot), sed je malinko snížený. Střih je volný, ne však úplně široký a od kolen ke kotníkům se zužuje. U kotníků guma není, občas bývají zdobené zipem. Tyto kalhoty mají také postranní kapsy.

TRENDY

Co se týče současných trendů, tak jednoznačně vévodí potisky. Tropický, etno nebo zvířecí potisk jsou nejvíce in. Šanci však dejte i batice, která se s teplým létem vrací. Nezapomeňte také na army styl, který se nosí už teď a bude velmi trendy na podzim. Drobným proužkovaným vzorem také nic nepokazíte, můžete jej nosit ležérně například do práce. Abychom ještě zdůraznili barvy, které volit, tak ty jdou ruku v ruce s potisky. Tropický potisk se nese v pestrých barevných odstínech, syté barvy vás pěkně rozzáří. Zvířecí potisk se nosí spíš v zemitých odstínech stejně jako etno (etno vypadá také skvěle v odstínech červené a oranžové). U army stylu jsou barvy jasné – khaki, hnědá a zelená doplňovány béžovou. Jestliže nefandíte potiskům, jistě si vyberete i z jednobarevných modelů těchto kalhot. Hitem jsou pastelové barvičky a bílá!

JAK NOSIT?

Nejlépe uděláte, když si k takovým kalhotám obujete podpatky. Prodlouží vám to nohy a vypadá to stylově. Velice chic jsou páskové boty na podpatku v minimalistickém pojetí, dále pak klasické lodičky lehce do špičky. Lodičky „dokulata“ se momentálně nenosí. Jestliže preferujete pohodlí, pak obujte na léto páskové římanky nebo vkusné žabky. Balerínky můžete nosit do práce nebo na procházku. Vyhněte se teniskám – k takovýmto kalhotám se opravdu nehodí. Ke kalhotám s potiskem oblečte jednobarevný top a naopak. Tento volný střih kalhot je citlivý na kombinování více vzorů a většinou to dopadá katastroficky. Méně je více. Drobná kabelka do ruky (popřípadě psaníčko) nebo přes rameno váš outfit vyšperkuje. Hurá na jarní procházku!

Zdroj: www.mango.com

Autorem článku je Tereza K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu