Jednodílné plavky jsou hot trendem sezóny

Jednodílné plavky jsou hot trendem sezóny

27. května 2013, plavky, monokiny, jednodílné plavky, bikiny, body, bodysuit, swimsuit, háčkované plavky, crochet, potisk, průstřihy

Sponzorované odkazy

Jednodílné plavky jsou jednoznačně hitem letošního léta! Pokud chcete na pláži, u jezera nebo bazénu zabodovat, pak byste si rozhodně měla alespoň jedny pořídit. Jedinou malou nevýhodou je, že se neopálíte tak dokonale jako v bikinách. Za to skýtají spoustu výhod a jsou velmi nápadité. Jednodílné plavky zkrátka nejsou žádná nuda!

PRŮSTŘIHY

Nosí se na topech, šatech, kalhotách. Průstřihy jsou in a i ty nejobyčenejší plavky učiní neobyčejnými! Nejčastěji narazíte na průstřihy na hrudníku, bocích, v oblasti beder a na břiše. Obzvláště na hrudi a bocích vypadají jednodílné plavky s průstřihy mimořádně slušivě. Posuďte sama!

CROCHET

Crochet topy se nosily loňské jaro. Letos v létě jsou trendy háčkované plavky! Vsaďte na háčkované monokiny. Oblíbíte si je od prvního okamžiku. Schnou sice hůře, ale jsou velmi originální a příjemné k pokožce. Pokud máte šikovnou babičku, která s oblibou háčkuje, požádejte ji, ať vám uháčkuje plavky. Získáte tak vlastní plavky na míru, s originálním háčkovaným vzorem a ulehčíte své peněžence. Navíc vám je babička uháčkuje s velkou dávkou lásky.

MONOKINI

Monokiny získaly na oblibě. A právem! Původně šlo o dvoudílné plavky, které švadleny spojily a vznikly monokini. Tyto plavky jsou specifické svým vykrojením v oblasti boků. Často spojuje spodní díl s vrchním pouze pruh látky. Ovšem v dnešní době, kdy návrháři jsou velice kreativní, si jistě najdete své vyvolené. Vsaďte na etno potisk nebo ombré, nebojte se barev a černá klasika také nikdy nezestárne. Takové plavky oblečete v každém věku jakoukoliv plavkovou sezónu.

PRŮSVITNÝ MATERIÁL

Kdo se bojí, nesmí do lesa. Tady to platí dvojnásob! Je fakt, že tento typ plavek, ač se jedná o jednodílné plavky a zakryjí spoustu nedostatků, v tomto případě, kdy je použit průsvitný materiál a plavkovina zakrývá jen ty nejnutnější části těla, je nutné dát si pozor – plavky si mohou dovolit jen odvážné a štíhlé ženy.

Zdroj: www.nastygal.com

Autorem článku je Tereza K.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu