Lněné pánské košile jsou to pravé pro léto

Lněné pánské košile jsou to pravé pro léto

3. června 2013, pánské košile, pánské letní košile, pánské jarní košile, pánské košile na léto, košile, lněné košile, len, shirt, asos, linen shirt

Sponzorované odkazy

Jestliže milujete košile více než svůj život a nehodláte se jich vzdát ani v létě, ač se v nich potíte jako sele před porážkou, pak pro vás máme jeden velmi zajímavý tip. S lněnými košilemi bude svět hezčí, příjemnější a především čistší a voňavější. Lněné košile jsou perfektní alternativou pro léto.

První nálezy lnu se objevily v Jižní Americe a Íránu, do Evropy se dostaly mnohem později a poprvé se len objevil ve Švýcarsku. Ikdyž na první omak je len tvrdý a studený, dobře snáší praní a je velmi žádaný při výrobě letního oblečení. Malou nevýhodou je mačkavost tohoto materiálu, proto je nutné po vyprání košili vyžehlit. Odměnou vám bude kvalitní látka, která je prodyšná a zároveň výborně vede teplo. Ideální pro letní večery na dovolené u moře.

JAK NOSIT

Pro jarní dny využijete lněnou košili s dlouhým rukávem. Nosí se se dopnutá až ke krku na ten úplně poslední knoflík. Trendy barvami jsou pastelové a bílá, dále khaki odstíny a palety modré. Jednobarevnou košili klasického střihu využijete mnohokrát, je mimořádně praktická. Pro léto bychom doporučovali sebrat víc odvahy a od minimalismu přejít ke vzorům., zvlášť těm tropickým. Jsou horkým favoritem léta a overprinted košile vypadají na mužích zkrátka božsky. Jsou ležérní s nádechem bohémství. Dlouhé rukávy vyměňte za krátké a noste ji buď jako rozhalenku (oceníte na dovolené v perných teplých dnech a nocích), anebo jako u předchozího modelu – zapnutou až ke krku. Tropický potisk můžete vyměnit také za károvaný vzor, drobný květovaný, geometrické vzory nebo zvířecí motivy. Léto je hravé, rozverné a barevné, tak si dopřejte, kolik můžete!

Ke košili vypadají stylově jak šortky – ty můžete nosit na pláž spolu se žabkami, tak kalhoty – v délce nad kotníky, užšího střihu, nejlépe jednobarevné. Džíny prozatím nechte ve skříni, tak chladno snad nebude a jistě je oblečete na podzim. Lněnou košili můžete obléci i pro formální záležitosti – oblečte se do bílé a ve stejné barvě volte i kalhoty – budete trendy!

Zdroje: www.asos.com, Thinkstock

Autorem článku je Tereza K.. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu