Flamingopark uvádí novou kolekci dámských topů

Flamingopark uvádí novou kolekci dámských topů

3. června 2013, Flamingopark, oblečení Flamingopark, Flamingopark e-shop, trička, dámská trička, dámské topy, trendy léto 2013

Sponzorované odkazy

FLAMINGOPARK UVÁDÍ NA TRH NOVOU KOLEKCI DÁMSKÝCH TOPŮ

Nezávislá módní značka Flamingopark rozšířila svůj repertoár o nové dámské topy, které zaujmou nejen svými nekonvenčními střihy, ale především vtipnými potisky.

Kolekce nese název Fidelity, což v překladu znamená věrnost. A tak na nás topy i působí, věrným a čistým dojmem. Bavlněný materiál je velmi prodyšný a vhodný na blížící se letní sezónu, barevná škála je jednoduchá, tedy šedá, béžová a krémová. Topy si oblíbíte převážně díky asymetrickým a volným střihům, které se dají skvěle kombinovat s legínami, úplými kalhotami a šortkami. Motivy potisků vycházejí z přírody a jsou volným pokračováním rukopisu Flamingoparku. Veškeré topy jsou střižené i tištěné ručně, každý kousek se tak stává originálem.

Flamingopark tuto kolekci vyvinul ve spolupráci s mladou designérkou z Kuala Lumpur a slibuje postupné rozšiřování potisků i střihů. Topy jsou určené pro širokou veřejnost, hodí se stejně dobře na sezónu festivalů, při vhodném zkombinování si můžete top vzít také do kanceláře.

Kolekce Fidelity je k prodeji od 3.6.2013 v kamenné prodejně Flamingopark Design Boutique v Truhlářské ulici na Praze 1 a zároveň na internetu www.flamingopark.cz

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu