Fler Fashion Fight: Boj o nejlepší módní outfit startuje!

Fler Fashion Fight: Boj o nejlepší módní outfit startuje!

27. září 2010, Fler Fashion Fight, Fler.cz, Sandra Leopardová, modnipeklo.cz, bloggerka Ada, bloggerka Sandra, blog, bloggeři, bloggerky, outfit, soutěž o nejlepší outfit

Sponzorované odkazy

Portál s handmade a originály Fler. cz vyzval tento týden všechny fanoušky originální módy: Ukažte svoje outfity a srovnejte síly s ostatními módními nadšenci! Vyhlásil totiž soutěž s názvem Fler Fashion Fight. Úkolem soutěžících je vytvořit a nafotit co nejzajímavější outfit. O vítězi budou během podzimu rozhodovat diváci svým hlasováním, porota v čele s nejsledovanější českou módní bloggerkou Sandrou Leopardovou a autorkou kontroverzního blogu Modnipeklo.cz Adou vybere vítěze speciální ceny poroty. Ve Fler Fashion Fight se utkají módní bloggeři, návrháři i všichni ostatní, které móda zajímá. Jsou omezeni jedinou podmínkou – součástí fotografovaného outfitu musí být alespoň jedna věc dostupná na Fler.cz.

Fler Fashion Fight: Boj o nejlepší módní outfit startuje! (http://www.luxurymag.cz) Sandra Leopardová

„Víme moc dobře, že česká módní scéna nespí, protože na Fleru svoje zboží nabízí velká část jejích zástupců. Současně s nadšením sledujeme rostoucí popularitu módních blogů. Proto nás napadlo spojit všechny módní nadšence v soutěži, která by pro ně byla opravdovou výzvou,“ vysvětluje Jiří Kubeš, majitel Fler.cz, jak a proč Fler Fashion Fight vzniknul. „Chceme ukázat, že Česko není šedivé a nudné, ale že se tu lidé umí módou bavit. Proto jsme oslovili jak tvůrce, tak módní bloggery i veřejnost, aby se zapojili,“ popisuje Jiří Kubeš.

Své fotografie mohou soutěžící přihlašovat do soutěže do 17. října na stránce www.fashionfight.cz, kde se také dočtou pravidla soutěže. Veřejné hlasování bude spuštěno 25. října, kdy bude poprvé zveřejněno 32 outfitů, které se probojovaly do veřejné části soutěže. Každý z nich bude mít svou fotogalerii, kde si diváci budou moci outfity prohlédnout a hlasovat pro ně.

Fler Fashion Fight má být především zábava, ale to neznamená, že o nic nepůjde. Ve hře jsou finanční odměny a věcné ceny od partnera soutěže MALL.CZ v celkové hodnotě přes 50 000 korun. K jejich získání vedou dvě cesty – divácká soutěž a cena poroty. V divácké soutěži (viz schéma níže) nejdřív proběhne vyřazovací kolo, kdy z úvodních 32 outfitů vybraných porotou zbyde 16, a pak nastane ten pravý „fight“. Soutěžící se budou pavoukem „jeden na jednoho“ probojovávat až do finále. Udělovat se bude i cena poroty. V té zasednou nejsledovanější česká módní bloggerka Sandra Leopardová, autorka blogu Modnipeklo.cz Ada, za mužskou část pak foodblogger pan Cuketka a majitel Fler.cz Jiří Kubeš.

Fler Fashion Fight: Boj o nejlepší módní outfit startuje! (http://www.luxurymag.cz)

O Fler.cz

Virtuální tržiště pro všechny, kteří se rádi kochají a obklopují originálními uměleckými výrobky – šperky, kabelkami, oblečením od talentovaných tvůrců nebo třeba maličkostmi do bytu. I tak by se dal charakterizovat portál Fler.cz, který byl spuštěn v únoru 2008 a od té doby dokázal přesvědčit tisíce kreativních lidí, aby zde nabídli svůj talent a fantazii. Fler.cz je zkrátka ideální místo pro každého, kdo si chce udělat radost a těší ho pocit, že nikdo jiný nebude mít tu samou věc. Byla by však chyba redukovat Fler na místo sloužící čistě k nákupu a prodeji originálů. Díky komunitním funkcím, jako je například vnitřní pošta, diskuzní fórum, kluby nebo blog, server umožňuje dozvědět se o tvůrcích víc než jen to, jaké produkty nabízejí, a rovněž sdílet dojmy s ostatními návštěvníky stránek.

Fler Fashion Fight: Boj o nejlepší módní outfit startuje! (http://www.luxurymag.cz) Jessie-art.cz

Zdroj:ASPEN.PR

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu