Fashion trend: Plavky s třásněmi

Fashion trend: Plavky s třásněmi

3. července 2013, dámské plavky, plavky s třásněmi, trendy plavky, plavky léto 2013

Sponzorované odkazy

Je mnoho důvodů, proč my ženy potřebujeme každý rok nutně nové plavky. Většinou se nám opotřebí v rámci dovolené u moře nebo jsme je záhadně někde zapomněly. Občas je sežral pes nebo j ukradly z prádelní šňůry. V létě 2013 už nemusíte hledat výmluvy. Plavky s třásněmi jsou zcela originálním a trendy prvkem, který ve vašem šatníku chybět nesmí. Vzpomínám si na dobu zhruba tři roky zpět, kdy se objevovala na pultech tílka s třásněmi, šaty i kabelky. Poté se na ně opět na malou chvíli pozapomnělo a letos se bujaře vrací v podobě dámských plavek s třásněmi.

Přiznám se, že jsem ještě neviděla jednodílné plavky s třásněmi, nicméně na internetu jsem našla překvapivé množství zajímavé inspirace. Jestli se mi kdy zdály být jednodílné plavky trochu nudné, pak toto tvrzení odvolávám v plné platnosti. Jednodílné plavky ozdobené kratšími i dlouhými třásněmi, které jsou navíc mnohdy dozdobeny perličkou, vypadají perfektně. Dokážu si představit skvělý outfit k moři v podobě takovýchto plavek, dlouhé vzdušné sukně a velkého klobouku.

Věřili byste, že plavky mohou mít opravdu hluboký výstřih? Tento model je zcela skvostný – výstřih, něžná barva, dozdobení páskem. Škoda jen, že takové plavky vyžadují pevné poprsí, což ne všechny z nás vlastní.

U dvojdílných plavek se třásněmi zdobí především vrchní díl plavek. Vzniká tak rafinovaný look, kterému jen málokterý muž odolá. Mohu potvrdit z vlastních slov mých přátel, kteří si nemusejí dávat pozor, když slečně hledí zasněně na poprsí, vždy prý mohou říct, že je zaujaly pohybující se třásně.

Co ale nepřehlédne rozhodně nikdo, jsou plavky s extra dlouhými třásněmi, jenž přesahují až přes spodní díl plavek. Něco takto originálního se často nevidí. Těžko říci, do jaké míry je takový model praktický. Přiznejme si, že na opalování to zrovna ideální není.

Jak se vám líbí plavky s třásněmi? Odvážíte se letos ke změně? Pokud jsou na vás příliš výrazné, můžete také vybírat z velkého množství plážových tunik s třásněmi.

Zdroj: www.asos.com , thinkstock

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu