Reebok EasyTone - Zpevňujte tělo pouhou chůzí!

Reebok EasyTone - Zpevňujte tělo pouhou chůzí!

3. října 2010, EasyTone Reebook obuv, Bill McInnes, systém balančních polštářků, Reebok boty, Reebok tenisky, sportovní obuv

Sponzorované odkazy

Chtěla byste mít i vy vypracované tělo bez toho, abyste se každý den namáhala v posilovně, na pilates, powerjóze nebo aerobicu? Pak tu pro vás máme novinku od sportovní značky Reebok. Jedná se o revoluční obuv EasyTone, která vám pomůže zpevnit vaši postavu pouhopouhou chůzí. V dnešním článku si EasyTone představíme, podíváme se na modely této obuvi a povíme si, jak taková obuv s naším tělem pracuje. EasyTone obuv od Reeboku ženám zaručí tvarování jak nohou, tak i zadečku, a to i jenom tím, že v této obuvi budou chodit. Samozřejmě v ní můžete i cvičit, ale o tom později. EasyTone od Reeboku tak dokonale využijí ženy, které na aktivní život nemají příliš času, a přesto chtějí mít krásně zpevněnou postavu, hlavně tedy problematické oblasti nohou a zadečku. A tak svou postavu můžete nyní tvarovat i na nákupech nebo při procházce.


I nezávislé testy dokázaly, že pouhým nošením EasyTone Reebook obuvi dosáhnou ženy o 28% větší aktivace hýžďových svalů v porovnání s normální běžnou sportovní obuví. Mimo zpevnění hýžďových svalů a nohou (svaly zadních stehen a svaly lýtkové) si s obuví EasyTone Reebok zpevníte také kotník a předejdete nepříjemnému výronu a mimojiné budete posilovat i postranní svaly i bederní svaly a snadno naučíte se i správnému držení těla.


A jak EasyTone od Reeboku vlastně funguje? EasyTone – patentovanou technologii společnosti Reebok navrhl sám bývalý inženýr NASA, Bill McInnes. V podešvi boty byste našli systém balančních polštářků. Při normální chůzi tak tento systém balančních polštářků vytváří přirozenou nestabilitu. Právě tu se svaly snaží vyrovnávat a tělo tak přirozeně vyvíjí vyšší aktivitu. Princip je přirovnáván k balančnímu cvičení nebo také k chůzi v písku. S obuví EasyTone od Reeboku však nemusíte pouze chodit na procházky. Klidně si v nich můžete jít i zacvičit. EasyTone tým vám ke cvičení připravil sadu dvanácti cviků, díky nimž si výsledný efekt ještě maximalizujete. A navíc, pokud tedy nechcete nikam chodit, dají se cvičit i doma. Cviky se zaměřují na břišní svaly a opět jsou cíleny na balancování. Mezi takové cviky patří například „sportovní jóga, houpačka, předklon pokčmo, kliky, bruslařský nebo raketový skok. Najít je můžete na webové stránce „www.mujeasyto­ne.cz“.
EasyTone obuv si stačí obou dvakrát až třikrát týdně, aby se dostavil požadovaný výsledek pevnější postavy, čím vív však budete obuv nosit, tím rychleji se dostaví i vaše vytoužené výsledky.


Pojďme se na pár takových modelů EasyTone společnosti Reebok podívat. Boty EasyTone jsou navíc natolik stylové a módní, a tak se nemusíte bát, že byste v nich nebyli in. Právě naopak. Protože jsou vyvinuté pro jakékoliv denní aktivity, můžete je klidně nosit od rána do večera. Pravdou je, že se vám nejspíš nebudou hodit k byznys kostýmku, kdo ale říká, že v nich nemůžete pohodlně vyrazit ráno do práce a tak tam se převléknout a přezout. A tak i jinak hektický den, kdy na sebe nebudete mít čas, můžete započít příjemnou „sportovní aktivitou“ a přitom se ani maličko sportem neunavit.


Vybírat si můžete ze spousty nabízených a barevně zkombinovaných modelů. Podívejte se sami na výběr z EasyTone barevných nabídek. Podívejte se samy na výběr z EasyTone barevných nabídek.


Zaujmout Vás mohou například tyto modely. Řekněte samy. Nejsou tyto modely okouzlující sportovní obuv? Nejenže boty EasyTone – Reebok skvěle vypadají. Navíc si v nich vytvarujete postavu.


„Zdroj“: www.mujeasytone.cz, www.reebok.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii obuv.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu