Kabelky z hadí kůže – luxus pro ty nejnáročnější

Kabelky z hadí kůže – luxus pro ty nejnáročnější

12. březen 2011, kabelky, kabelky z hadí kůže, luxusní kabelky

Sponzorované odkazy

Snad každá z nás někdy zatoužila po něčem opravdu jedinečném a luxusním a pro ty nejnáročnější z nás, které dokáží ocenit hodnotu skutečně luxusního a originálního doplňku, je i dnešní článek o kabelkách z hadí kůže.

Kabelky z hadí kůže – luxus pro ty nejnáročnější

Kabelky z hadí kůže jsou opravdovým luxusem a o své majitelce ihned poví, že má velice vyhraněný vkus a styl. Jak jistě tušíte, kabelky z hadí kůže jsou velmi nákladnou záležitostí, avšak jejich cena není nijak přemrštěná vzhledem ke všem aspektům, které dělají tyto kabelky tak jedinečné. Kabelky z hadí kůže jsou velice často šity ručně, nejvíce se pak využívá kůže krajty mřížkované, jejíž kůže je považována za vůbec nejdokonalejší ze všech exotických kůží díky své pružnosti, odolnosti a možnosti různých barevných variant. Navíc je na omak příjemně hebká, navozuje pocit tepla a dokonce prý uvolňuje stres. Již samo zpracování kůže je velmi složité, stejně tak i následné barvení. Výsledkem je však precizní výrobek, který se vyznačuje velmi vysokou kvalitou a dlouhou životností.

Kabelky z hadí kůže – luxus pro ty nejnáročnější (http://www.luxurymag.cz)

Co by však v módě byla kvalita a jedinečnost materiálu bez elegantního a originálního designu? Záleží jen na Vás, jestli dáte přednost extravagantnějším kusům v živějším barevném provedení, či usoudíte, že hadí kůže už je sama o sobě dost velká extravagance a radši zvolíte decentnější model, který využijete i při běžném nošení.

Pokud uvažujete o koupi kabelky z hadí kůže, žádná velká bojovnice proti užívání zvířecích kůží a kožešin asi nejste, avšak pokud Vás přeci jen trochu znepokojuje myšlenka, že by na Vaši kabelku byla použita kůže z hadů žijících volně v přírodě, hledejte takové prodejce, kteří šijí pouze z kůže hadů, chovaných na farmách.

Kabelky z hadí kůže – luxus pro ty nejnáročnější (http://www.luxurymag.cz)

Líbí se vám hadí kůže, ale prostě byste do kabelky z pravé hadí kůže nešla, a to už z etických či finančních důvodů? Nevěšte hlavu, hadího vzoru se nemusíte vzdávat, můžete si pořídit kabelku i z imitace hadí kůže. Bohužel i oko nezkušeného většinou pozná, že se o pravou hadí kůži nejedná, na druhou stranu vám však přináší daleko více barevných provedení a dalších konečných úprav a zdobení, často až velice šílených, které se hodí k extravagantnímu looku, či jen jako velice výrazný doplněk k jednoduchému outfitu.

Kabelky z hadí kůže – luxus pro ty nejnáročnější (http://www.luxurymag.cz)

Zdroj: polyvore

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu