Projasněte zimu běháním ve světélkujícím oblečení / Nová kolekce adidas by Stella McCartney podzim/zima 2010

Projasněte zimu běháním ve světélkujícím oblečení / Nová kolekce adidas by Stella McCartney podzim/zima 2010

29. září 2010, adidas by Stella McCartney, Stella McCartney, adidas, adidas oblečení, adidas boty, sportovní obuv, sportovní boty, sportovní oblečení

Sponzorované odkazy

Výrazná kolekce adidas by Stella McCartney vstupuje do sezony podzim/zima 2010. Pokračuje v proměňování a přetváření tradičních sportovních střihů uvedením zcela nového tématu „světélkování“ ve své nejprodávanější běžecké kategorii (Running). Funkční módní kolekce zůstává jedinou dámskou řadou, která opravdu spojuje funkčnost,styl a nejmodernější technologie adidas s jedinečným rukopisem Stelly McCartney.

Stella McCartney říká: „Běh je jednou z našich nejoblíbenějších kategorií. Pro mě je opravdu důležité dodat jednotlivým modelům kolekce vlastní výraz. Tuto sezonu jsme to provedli přímo, a to s pomocí světélkování. Při běhu v městském prostředí se člověk potřebuje cítit bezpečně, aby jej ostatní viděli a aby byl výrazný, a to zejména v zimě, kdy se brzo stmívá. Zároveň jsme ale tento motiv použili na leopardím potisku, takže není nijak zvlášť maskulinní a doslovný, ale přesto je jasně přiznaný. Máme také světélkující kroužky na klíče. Z těch vyzařuje smysl pro humor, který můžete mít, když jste muž, žena nebo dítě.“

Vedle nového tématu světélkování v běžecké kolekci tato jedinečná řada adidas by Stella McCartney představuje pro sezonu podzim/zima 2010 novou kolekci pro zimní sporty (Wintersports). Ta obsahuje elegantní, atraktivní a vysoce funkční modely, přiléhavé bundy a poutavé grafické motivy s horami a sněhem. Mezi hlavní modely patří bunda Image Jacket, kalhoty Seamless Tight, souprava All in One a bunda Ski Fleece.

Stella McCartney dodává: „Kolekce Wintersports pro tuto sezonu vyzařuje charakter. Je velice odvážná, některé fleecové kusy jsou docela ostře řezané. Štíhlé kalhoty Wintersports a přiléhavé bundy těsně obemykají postavy, vypadají opravdu velmi stylově. Na lyžích je totiž důležité tak vypadat, je to jeden z mála zimních sportů, kde můžete na svah přenést módu a kde to vypadá dobře, tak proč toho nevyužít!“

Dalším výrazným prvkem kolekce pro podzim/zimu 2010 je přitažlivá a živá kolekce Gym Studio. Ta zavádí tradiční sportovní střihy ještě dál, a to prostřednictvím fúze technických materiálů s módním pojetím. Řada upoutá výraznými desénovými detaily, včetně über-módních tkaniček, grafických květinových potisků a promyšleně vyšisovaných triček, expresivní barevnou paletou s tmavě purpurovou a tmavě vínovou barvou smíchanou s neonově žlutou a růžovou. Mezi hlavní modely patří top s dlouhými rukávy Image Seamless, kalhoty Seamless Tight, bunda Studio Light v tmavě vínové barvě, a obuv Adular Packaway.

Stella McCartney poznamená: „Máme několik skvělých vypracovaných modelů a řekla bych, že jsou tuto sezonu ještě víc sexy. Barevná paleta s tmavými, ale teplými tóny, a organickými modely, je skvělá a zaujme barvenými cákanci.“

Řada adidas by Stella McCartney pro tuto sezonu vedle kolekcí v kategoriích Running, Wintersports a Gym Studio dále nabízí nové modely v kategoriích Tennis, Golf a Gym Yoga.

Kolekce pro podzim/zimu 2010 přichází celosvětově do prodeje v 633 prodejnách, včetně luxusních obchodních domů – například Lane Crawford, Isetan, Harrods a Nordstrom – a také v síti adidas Concept Stores a Stella McCartney po celém světě, v předních e-shopech a ve vybraných sportovních prodejnách. V České republice bude kolekce k dostání adidas Concept Store v Shopping Centru Černá Růže (Na Příkopě 12, Praha 1). Dále kolekci naleznete také v síti prodejen adidas (www.adidas.cz/prodejny), ve vybraných prodejnách A3 sport v Praze a Brně nebo v prodejně Eurostores v Karlových Varech.

Ceny oděvů dostupných u nás se pohybují přibližně od 1.199 Kč za top Tennis Performance Bra a kalhoty Performance Hot Pant až po 10.499 Kč za polstrovanou zimní bundu Wintersport Ski Performance Jacket nebo dámský overal Wintersport All in One za 12.499 Kč. Cena obuvi začíná na 2.999 Kč za model Adular Pack Away, nejdražší model Galmei Boot z kolekce pro zimní sporty Wintersports seženete za 5.499 Kč. Doplňky se prodávají od 449 Kč za tenisový nátepníček Tennis Wristban až po 3.999 Kč za tašku Big Sport Bag.

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu