Zara a její androgynní podzimní kolekce 2013

Zara a její androgynní podzimní kolekce 2013

25. srpna 2013, zara podzim 2013, zara kolekce podzim, Zara oblečení, Zara kabáty, sukně, kabáty, sako, pastelové barvy, káro, metalické odstíny, metalické barvy, 2013, zara, podzimní kolekce, trendy podzim, podzim, autumn, fall

Sponzorované odkazy

Zara představila novou podzimní kolekci, která je velmi rozmanitá. Rozmanitá je především barevně. Co se střihů týče, převládá volnější splývavý střih. Dominantou jsou jasné čisté hladké látky a minimum potisku. Výjimkou jsou kára, která zdobí hlavně kabáty. Celá kolekce se nese v duchu oversized a pánských střizích.

STŘIHY

Co se týče střihů, tak si s letošní podzimní kolekcí návrháři od Zary příliš hlavu nedělali. U kabátů a sak zvolili stroze střižené tvary, které ničím výjimečně nevynikají ale ani nezapadají do davu. Velikost je oversized, délka kabátů a sak je prodloužená. Ramena jsou vycpaná, čímž trochu připomínají saka osmdesátých a devadesátých let.

Celá podzimní kolekce je v tzv. formálním casual stylu. Nic odvázaného, spíš klasické střihy a minimalismus s nádechem devadesátek. Sukně jsou volné, áčkového střihu v délce pod kolena. Délka pod kolena a vůbec trochu ‚přes míru‘ zde mají navrch! A pozor zvláštnost – lemy sukní jsou roztřepené. Krom áčkových střihů sukní narazíte také na sklady, které rovněž zažívají comeback a objevují se v kolekcích stále častěji. Posledním střihem sukní, který v této kolekci najdete, je pouzdrová sukně (samozřejmě v délce pod kolena). Má zvýšený pas a vypadá velmi žensky a elegantně. Na podzim se bude nosit s botama do špičky a na nízkém podpatku. Odvážnější z vás mohou vyzkoušet metalické odstíny.

BARVY

Podzimní kolekce od Zary je plná překvapení a v oblasti barev je možná dosti překvapivá. Podzim, jak je zvykem, bývá temnější a pochmurnější než veselé barvy léta. Proto zde převládá tmavý odstín modré barvy – navy. Ten jde ruku v ruce s šedou, černou a vínovou. Ovšem jak jsme již uvedli, kolekce je dosti barevně překvapivá a zajímavá. Proto pochmurné barvy podzimu střídají pastelové tóny doplněné bílou barvou. Možná právě tyto barvičky vám trochu pozvednou podzimní náladu! Těšte se také na metalické odlesky a imitaci kůže. Jsou trendem podzimu!

Zdroj: www.zara.com

Autorem článku je Tereza K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu