Nespoutaná podzimní kolekce Reserved podzim 2010

Nespoutaná podzimní kolekce Reserved podzim 2010

30. září 2010, Reserved, kolekce podzim 2010, Renome, Reserved klub, saka, Letňany, Chodov, Plaza, Flora, Zličín, Vaňkovka, Futurum, Avion, Olympia, Baťa, Blažek, Klenoty Aurum, FOKUS optik

Sponzorované odkazy

Reserved je poměrně mladá značka, která se zrodila v sousedním Polsku. První obchod byl otevřen roku 2000 a dnes již má značka desítky obchodů ve dvanácti zemích Evropy. V České republice najdeme prodejny značky téměř na každém rohu ve všech větších městech. Například v nákupních centrech v Praze, jimiž jsou Chodov, Plaza, Letňany, Palác Flora nebo Metropole Zličín. V Brně Reserved nalezneme v obchodních centrech Olympia a Vaňkovka a v Ostravě v centrech Futurum a Avion Shopping Park. Dále pak v menších městech, jako je Liberec, Plzeň, Karlovy Vary, Pardubice, Olomouc a Zlín.

V prodejnách značky Reserved se cítíte vždy příjemně. Díky skvělé atmosféře, ochotnému personálu a především díky skvělým cenám. Prodejny jsou pokaždé stylově vybaveny podle aktuálních trendů. Velkým plusem je také základní věrnostní karta Reserved klubu. Díky ní sbíráte body v rámci programu RENOME v prodejnách Baťa, Blažek, Klenoty Aurum, FOKUS optik, Reserved a smíte využívat výhod Reserved klubu. Výhodou je pravidelné zasílání aktuálních katalogů, pravidelný newsletter, informace o akčních nabídkách a další.

Kolekce podzim 2010/ŽENY

Kolekce pro ženy je letos konzervativní i sportovní zároveň. Kolekci dominují trendy košile a blůzy. Kolekce je navržená především v podzimních barvách hnědé, červené, oranžové a zelenkavé. U triček vévodí komiksy a legrační potisky s anglickými nápisy, které jsou stále v módě. Vyzařují mladostí a originalitou. Reserved nezapomněla ani na módní saka. V sakovém stylu je navržena i většina podzimních bund značky. U kabelek se Reserved stálé řídí heslem ,,čím větší, tím lepší“, ale neopomněl ani na plesovou sezónu a část své kolekce věnoval i skladným společenským kabelkám. Správnými doplňky pro letošní podzim jsou podle Reserved šátky, pásky, hučky, náušnice, korále, náramky, rukavice ve všech barvách podzimu.

Kolekce podzim 2010/MUŽI

kolekci pro muže značka Reserved použila zejména dnes již pro muže módní barvu růžovou. Dále pak trendy šedou, která mužům sluší a ostatní pestré barvy. Kolekce pro muže je proto velice originální. Značka si velice vyhrála s kolekcemi triček a košil. Trička jsou především s potiskem a nápisy, ale také u značky zabodovaly trička pruhovaná. Košile vyzařují pestrobarevností, vzorem a střihem. Doplňky, které budou letos frčet u mužů jsou pásky, klobouky, šátky, šály a módní tašky.

Zdroje: www.reserved.com

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu