Plesové střevíčky do víru tanečního parketu

Plesové střevíčky do víru tanečního parketu

1. října 2010, plesová obuv, střevíčky, boty, společenská obuv, Baťa, Deichmann, Topshop, kotníková obuv, páskované sandálky, lodičky, boty na ples, plesové boty, dámské boty, plesová sezona, plesové šaty

Sponzorované odkazy

K plesovým událostem nepatří pouze společenské šaty. Kromě nich se musíme vybavit ještě něčím, aby byl náš outfit úplný. Ano jsou to plesové střevíčky. Právě na ty se v dnešním článku zaměříme.

Když se řeknou „plesové střevíčky“, většinou se nám vybaví hned několik charakteristik – vysoký podpatek, naprostá elegance a smyslnost. Pravdou je, že plesové střevíčky jsou skutečně sexy. Nemusí to však být pouze tím vysokým podpatkem, ale také tvarem nebo zdobením. Modely plesové obuvi se však od sebe mohou lišit i radikálně. A proto se i my dnes podíváme, mezi jakými modely máte na výběr. Na nabídky se koukneme do butiků společnosti Deichmann, nebude chybět ani Baťa a na stylové modely se podíváme i do Topshopu. Čeká nás dlouhá jízda za společenskými botičkami, ve kterých se vám bude tančit jedna radost.


Deichmann

První, co bych o společenské obuvi na plesy zmínila je, že v každém případě pro vás musí znamenat pohodlí a ne bolest. Vždy si vybírejte plesovky, které vás nikde netlačí. Věřte, když si koupíte sebevíc hezčí boty, z nichž vás bude bolet nožka ještě v butiku, pak je stejně nebudete nosit. A tak uděláte lépe, pokud budete nejdříve koukat na to, jak se vám v nich chodí a jak se v nich cítíte.
Společnost Deichmann vám nabízí většinou tmavší modely společenské obuvi, přesto mezi nimi najdeme plno rozdílů. Deichmann potěší ty z vás, které vydrží protancovat a prostát noc na vysokých podpatcích, stejně jako ty, které potřebují ten nejmenší mini podpatek. Pořídit si můžete lodičkyotevřenouzavřenou špičkou. Jednoduché bez zdobení a zorů nebo lehce ozdobené. Výběr je opravdu široký a tak nepochybuji, že byste si nevybrali ten svůj model plesových střevíčků.


Baťa

Ani výběr plesových botiček naší mateřské společnosti Baťa není malý a lze si z něj určitě vybrat. Stejně jako u předchozího výběru butiků Deichmann, i Baťa nabízí mnoho různých typů lodičekotevřenouzavřenou špičkou, v různém materiálu i na různě vysokém podpatku. Mezi modely Baťa společenské obuvi najdete dále i páskové sandálky.


Topshop

Pokud patříte mezi ty, které si obouvají něco extra, pak se na výběr plesových střevíčků a společenských modelů obuvi zkuste jít podívat do butiků Topshop. Zde si skutečně vyberete luxusní modýlky, které vám bude závidět nejedna návštěvnice plesu. Pro lepší orientaci jsem výběr rozdělila do dvou kategorií. První kategorií jsou modely lodiček, které se od sebe taktéž liší mnoha detaily. Na rozdíl od dvou předchozích značek najdete mnoho různých barev, od hnědé, přes červenou až ke klasicky černé. Mimojiné tu najdete i lodičky různých tvarů. Opět nechybí v současné době módní otevřená špička. U lodiček se zavřenou špičkou si můžete vybrat lodičky s kulatějším nebo špičatějším tvarem špičky. Některé z nich mají vyšší platformu i podpatek, jiné s menším podpatkem. Vybírat však můžete i podle materiálu. Tuto sezónu budou obzvlášť stylové lakované modely. Záleží prostě jen a jen na vás, co preferujete a co se vám víc líbí.


Dalším typem modelů Topshop jsou páskové střevíčky na vysokých podpatcích. I zde můžeme mluvit o rozličných barvách, jako je například krémová, šedá i klasická černá; o všelijakém zdobení obuvi, jako je různé proplétání pásků, řetízkové zdobení nebo zdobení v podobě malých květů. Opět zde můžete vybírat mezi lakovanými modely obuvi, stejně jako „matnými“. Všimnout si také můžete toho, že na plné čáře vedou boty ke kotníkům. Budou skvělým módním doplňkem například k sexy krátkým koktejlovým šatům.


„Zdroj“: www.bata.cz, www.deichmann-obuv.cz, www.topshop.comwww.shopstyle.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii obuv.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu