Velké kabelky slaví letos na podzim návrat!

Velké kabelky slaví letos na podzim návrat!

2. září 2013, kabelky, velké kabelky, tašky, podzim 2013, trendy, kožené kabelky, trend kabelky, doplňky

Sponzorované odkazy

Psaníčka, včetně těch over-size, jsou sice perfektním stylovým doplňkem, ale hodí se spíše na páteční party, než na běžné denní nošení. Dokáží pojmout základní věci, bez kterých se nejsme schopny obejít, ale úplně všechno, co bychom chtěly mít při sobě, se do nich přeci jen nevejde. Pokud i vy patříte k dámám, které kromě peněženky a mobilního telefonu potřebují mít při sobě i nespočet kosmetických přípravků, deštník, láhev s pitím a nejlépe i lehkou svačinku, potěší vás podzimní „návrat“ velkých kabelek. O skutečný návrat se nejedná, neboť velké tašky v podstatě nikdy módní pole neopustily, ale jsou trendy o něco víc a jejich sláva stoupá.

A jak mají velké kabelky pro podzim 2013 vypadat podle nových trendů? Zapomeňte na výrazné a křiklavé barvy a nechte hrát tlumené odstíny nové sezóny. Bordeaux, černá, šedá, hnědá, petrolejová – k těmto tónům podzimní kabelky směřují. Oceníte především jejich univerzálnost, díky které je sladíte s kabátem či trenčkotem takřka jakékoliv barvy.

Velkým kabelkám sluší jednoduchost a elegance. Většinou jednobarevné tašky ale mohou být oživeny například materiálem imitujícím hadí kůži, což je výrazný podzimní hit, z materiálů se můžeme dále setkat se semišem a kůží. Stále trendy jsou i rockové prvky jako zipy a cvočky. Návrháři dali většinou přednost matnému vzhledu, ale pokud se vám elegantnější zdají kabelky lesklé, i na ty máte šanci narazit.

Sehnat letos na podzim velkou kabelku podle vašich představ nebude nejspíš žádný problém, vzhledem k tomu, že se jedná o velmi trendy záležitost. Zajít můžete do klasických obchodů s oblečením, jako je například Mango či Zara, kde najdete opravdu spoustu nových modelů pro podzim a zimu 2013, ale zabrousit můžete i do obuví. Značky jako Humanic nebo Deichmann také do svých kolekcí zařadily spousty kabelek.

Zdroje: www.zara.com, www.mango.com, www.humanic.net, Thinkstock

Autorem článku je Jana K.. Článek najdete v kategorii doplňky a kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu