Liquid Luxury – profesionální péče o vlasy od značky Wella

Liquid Luxury – profesionální péče o vlasy od značky Wella

7. září 2013, olej na vlasy, liquid oil Wella, Liquid Luxuy, Luxe Oil, péče o vlasy

Sponzorované odkazy

Suché a roztřepené vlasy mi dělaly společnost dlouhá léta. Zkoušela jsem stále nové šampóny, kondicionéry, olejíčky na konečky, přípravky z lékárny a tak dále a tak dále. Nicméně bez jakéhokoliv efektu. Ať dražší nebo zcela levné, moje vlasy se rozhodly stávkovat a nenechat se tak snadno obalamutit. A tak se jako nejlepší ukázalo stahovat vlasy do culíku.

.= Na regenerační přípravky jsem si nikdy nepotrpěla a okouzlujícím maskám na vlasy nevěřila. Až časem jsem vypozorovala jak velký vliv má na pokožku hlavy i samotné vlasy vliv životního stylu, stravování a především pitný režim. Nechávala jsem vlasy více proschnout přirozeně bez použití fénu a i žehličku na vlasy jsem se snažila maximálně omezit. Pořídila jsem si přípravky na snadné rozčesávání i speciální produkty, které se používají při žehlení vlasů (upozorňuji, že všechny mnou vyzkoušené mi vlasy akorát zmastily a bylo po efektu). A pak jeden náhodný den změnil můj negativní přístup k vlasové kosmetice. Navštívila jsem svého kadeřníka – samozřejmě po dlouhé době, protože najít volný čas bylo nemožné. Trošku se zděsil šedin i střihu a to se mu vůbec nedivím, sama jsem z toho nebyla nadšená. Výsledný efekt byl ohromující, takže jsem se neváhala zeptat, co mi učinilo tak jemné a poddajné vlasy.

Dámy, seznamte se – LUXE OIL značky Wella. Úžasný elixír, který vlasy zjemní, dopřeje jim potřebnou výživu a zároveň je učiní snadné k rozčesání. Může se aplikovat do vlhkých i suchých vlasů. Já volím oba způsoby a výsledek je geniální. K sehnání je v profesionálních kadeřnických salónech. Určitě vyzkoušejte!

Jaké má použití LUXE OIL výhody? Perfektní výsledný efekt – vlasy nejsou po použití mastné ani těžké, olej je pouze dokonale zjemní. Stačí opravdu velmi malé množství rozetřít v dlaních a aplikovat na vlasy. Další plus je výživa a snadné rozčesávání v jednou a určitě vás také zajímá cenová dostupnost. Já jsem se setkala s cenami v rozmezí 350 až 550 korun. Nicméně dávám přednost osobní koupi v salónu než přes internet, jelikož s takto koupenou kosmetikou nemám nejlepší zkušenosti.

Zítra vyrážím na poslední dobvolenou a Liquid Luxury oil nesmí v mojí výbavě rozhodně chybět.

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii kosmetika a vlasová i tělová.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu