Kabelky Prada - kdo by je nechtěl?

Kabelky Prada - kdo by je nechtěl?

2. října 2010, Kabelky Prada, kabelky do ruky, kabelky přes rameno, psaníčka, aktovka na dokumenty, exotics kabelky, cestovní tašky, Weekenders, tašky na laptop

Sponzorované odkazy

Tradice italské módní společnosti Prada sahá až do roku 1913. Dnes patří Prada mezi nejluxusnější módní společnosti se skutečně širokým sortimentem zboží, od luxusních modelů oblečení po nejrůznější módní doplňky. My se na jeden typ takového módního doplňku společnosti Prada podíváme. Ukážeme si nejnovější výběr kabelek Prada a rozčleníme si je do jednotlivých kategorií podle typu kabelky. Nejenže si ukážeme kabelky, které se hodí do města, ale také psaníčka na plesy, ale také byznys tašky do práce nebo elegantní tašky na laptop. V kabelkách Prada máte jistotu kvality, dokonalosti, vysokého a stylového designu i nejmodernější střihy a zdobení. Pojďme se tedy podívat za kabelkami Prada, které znamenají v módním světě to nejlepší z nejlepšího.


Kabelky Prada do ruky i před rameno

První kategorií kabelek Prada budou kabelky do ruky, maxi-kabelky neboli tolik oblíbené kabelky větších rozměrů a kabelky přes rameno. Kabelky do ruky uvítají ženy, které mají rády vysokou eleganci a jejich styl oblékání je spíše elegantní. Říká se také, že kabelky do ruky mají nosit ty z nás, které trpí bolestmi zad a páteře, nenamáháte tak totiž svou krční páteř a vaše záda tudíž netrpí. Oblíbeným tvarem, zdá se, jsou hranaté a pevné kabelky, které drží tvar a jsou tak praktické, pokud v kabelce musíte nést něco, co se nemůže za žádnou cenu zmačkat.
Kabelky větších rozměrů (totes) jsou pak určeny pro ty z nás, které v kabelce nosí mnoho věcí. Prada kabelky ženám navíc umožní být stylovou a moderní. Kromě jednobarevných hladkých modelů si můžete vybrat i kabelky s nařasením nebo kabelku Prada military stylu.
V neposlední řadě to jsou kabelky Prada, které můžete nosit jak pověšenou na lokti, tak i přes rameno. Zajímavé je velké a výrazné zapínání a lakované detaily.


Psaníčka Prada, kabelky „exotics“ i menší cestovní tašky

Další kategorii tvoří psaníčka Prada, kabelky Prada s označením „exotické“ a víkendové kabelky a tašky určené k cestování na krátké cesty nebo vzdálenosti. S psaníčkem Prada zajisté zazáříte na každém plesu. Vybírat si můžete z široké nabídky. Jako ukázku jsem pro vás vybrala následující čtyři, zcela odlišné modely. Již teď si tak můžete udělat svou vlastní představu o Prada stylu večerních psaníček. Zcela jiným typem jsou kabelky označené jako „exotické“. Snad jsou to jejich barvy a vzor, kvůli čemu dostaly tyto pestré kabely takové pojmenování. Posledním typem této druhé kategorie jsou tašky určené pro cestování. Chcete-li cestovat kvalitně, stylově a hlavně luxusně, pak si k cestování vyberte i Prada cestovní tašku z kolekce **Weekenders. Když už na to přijde, vybírat můžete u podle tvaru.


Byznys aktovky a tašky na laptop

Jste byznys ženou a kromě „normální“ kabelky do ruky nebo přes rameno potřebujete i byznys aktovku na dokumenty? Potom i pro vás je tu Prada se svou nabídkou těchto diplomatických aktovek, do kterých schováte faktury nebo smlouvy k podpisu. S byznys luxusní aktovkou Prada zcela jistě zazáříte na každém meetingu.
Módní společnost Prada vás nezklame ani v případě laptop kabelek neboli tašek na notebook. Vypadají stylově, jsou kvalitní a kromě vás, bude takovou laptop kabelku zajisté milovat i vás notebook.


„Zdroj“: www.prada.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu