Grunge styl i romantika v dámské podzimní kolekci Pull&Bear 2013

Grunge styl i romantika v dámské podzimní kolekci Pull&Bear 2013

8. října 2013, Pull&bear, Pull and Bear, kolekce, podzimní kolekce, podzim 2013, dámské oblečení, trendy oblečení, svetry, bundy, grunge styl

Sponzorované odkazy

V představování kolekcí pro podzim 2013 rozhodně nesmí chybět ani oblíbená mladistvá značka ze Španělska Pull and Bear. Jejich dámská kolekce se stejně jako obvykle držela nejnovějších módních tendencí a vy se tak můžete těšit na spoustu stylových a originálních kousků, ve kterých můžete v letošním podzimu zazářit.

Dámská kolekce Pull&Bear pro podzim 2013 se zaměřila na hlavní trend nové sezóny – grunge styl. Ten se pak prolíná s romantickým květinovým vzorem a velmi je zde cítit i inspirace sporty stylem. Možná budete překvapena, jak dokáže kombinace punku a sportu s romantickými ženskými kousky vypadat skvěle!

Elegantní kabáty v podzimní kolekci Pull and Bear nečekejte. Jasně zde vévodí parky v khaki barvě, denimové bundičky a kožené biker jackets. Ve zmíněném sportovním stylu se tu pak objevují baseballové bundy především v červených odstínech a důležitou roli tu pak hrají i kostky, další z trendů sezóny, které zdobí například vesty.

Na podzim se ke slovu dostávají i pletené věci. V dámské kolekci Pull&Bear tak najdeme velkou dávku svetrů, které nás pořádně zahřejí. Nechybí zde trend oversized svetrů, potěší nás pestré barvy i trendy vzory, jako například ten leopardí nebo květinový. Tyto svetry pak tvoří perfektní dvojice s legínami, sukněmi ale i šortkami.

Pokud se ani v chladnějším období nehodláte vzdát sukní, podzimní kolekce Pull and Bear vás zajisté potěší. Sukní v pestrých barvách a potiscích je tu totiž mnoho a s grunge mikinami či sportovními bundičkami vytváří velmi neotřelé kombinace. Ani kalhoty zde však v žádném případě nevypadají nudně. Pro originální vzhled můžete zvolit kalhoty s proužky nebo ty poseté květinami.

Kolekce Pull&Bear pro podzim 2013 nabízí i mnoho dalších kousků. Jejich výhodou je, že je mezi sebou můžete kombinovat a vytvářet tak zajímavé outfity. Vše pak můžete doplnit několika zajímavými doplňky z nové kolekce.

Zdroj: www.pullandbear.com

Autorem článku je Jana K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu