Dámské podzimní bundy lechce sportovně? Proč ne! / Podzimní bundy Nike, Roxy a Diesel

Dámské podzimní bundy lechce sportovně? Proč ne! / Podzimní bundy Nike, Roxy a Diesel

14. října 2008, podzimní bundy, sportovní bundy, sportovní elegance, Roxy, Nike, Diesel, bundy Nike, bondy Roxy, bundy Diesel

Sponzorované odkazy

Léto už je definitivně za námi a slunečné počasí nemilosrdně nahradily nízké teploty a chladný vítr. Chladné počasí s sebou také přínáší nemoce a těm bychom se měly vyhnout. Ze skříně bychom tedy měly vyndat teplejší kusy oblečení včetně podzimních bund. Pokud patříte mezi ty, kterým se už stará bunda nelíbí či jen prostě potřebujete novou, a pokud upřednostňujete spíše sportovní styl, máme tu pro vás pár nápadů.

Nejjednodušší cestou pro vás při koupi sportovní bundy bude asi cesta do prodejny některé z mnoha sportovních značek, které nabízí široký výběr pohodlných a hřejivých bund v mnoha velikostech, barvách a provedeních. My jsme pro vás vybrali podzimní bundy populárních značek Roxy a Nike. Pro ty, které rády i trochu elegance jsou tu bundy italské značky Diesel. Je jen na vás, které dáte přednost.

Podzimní bundy Roxy

Značka Roxy se těší oblibě hlavně u mladých dívek a žen, které přitahuje hravost a nápaditost této americké značky. Přesně takové jsou i bundy Roxy, které mají opravdu originální potisky. Roxy je světová lifestylová značka, která spadá pod společnost Quiksilver, Inc., a tak jako všechny věci od Quiksilveru také Roxy se narodila ve vodě. Dámská sportovní značka Roxy, je velmi oblíbená nejen pro svůj vzhled, ale i dobrou funkčnost věcí.

Podzimní bundy Nike

Také značka Nike vyrábí velmi pohodlné, funkční, ale zároveň i módní bundy. Podzimní dámská kolekce Nike pro rok 2008 představuje bundy ve velké škále barev se spoustou zajímavých detailů. Dobrou koupi uděláte jak jednobarevnou, tak více barevnou bundou. Dámské i pánské bundy Nike koupíte např. v síti obchodů Queens, nebo na jejich internetových stránkách www.queens.cz.

Podzimní bundy Diesel

Pokud jste vyznavačkou sportovní elegance, řešení pro vás má italská značka Diesel, jejíž dámské bundy jsou navrženy podle nejnovějších trendů a zároveň se mísí se sportovním duchem. Diesel letos představila několik modelů bund oboustranných (viz první čtyři fotky), také dámské bundy v old school looku, a to vše v nejrůznějších barvách a materiálech.

Opravud je z čeho vybírat, záleží už je na Vás, jakou bundu si vyberete, vždy však myslete na to, aby vám ladila k dalšímu oblečení a aby jste se v ní cítila co nejlépe

zdroje: www.diesel.com, www.roxy.com, www.nike.com

Pokud hledáte kabelky Roxy či kabelky Diesel mrkněte na www.kabelkydamske.cz.

Autorem článku je Ivana H.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu