La Mode de Boheme - originální kabelky a náhrdelníky

La Mode de Boheme - originální kabelky a náhrdelníky

14. října 2013, La mode de Boheme, Alena Bělíková, Kabelky La Mode de Boheme, náhrdelníky La Mode de Boheme, kožené náhrdelníky, kožené kabelky

Sponzorované odkazy

Jak jistě víte, Luxurymag rád podporuje české módní návrháře, a proto vám dnes chceme představit tvorbu talentované a zcela originální designérky Aleny Bělíkové, jež tvoří pod svou vlastní značkou s názvem La Mode de Boheme.

Pod názvem La Mode de Boheme se ukrývají originální a hlavně ručně vyráběné kožené kabelky z hovězí usně, kterou Alena ručně zdobí rytím, kůži také sama barví. Ze zbytků kůží pak vytváří náhrdelníky, které jsou zdobené peřím, kovovými druky a štrasy. Jak kabelky tak šperky jsou každý kus originál.

Jak můžete sami vidět, kusy jsou to opravdu originální a jedinečné, jsou totiž odrazem filozofie značky. „Každý člověk je jedinečný a neopakovatelný, a proto vytvářím jedinečné a originální šperky a kabelky. Myslím si, že bychom se měli naučit odlišovat se od davu a nestydět se za to že jsme jiní. Obdivuji ženy, které mají takovou odvahu. Pro mě je móda hrou, která mě baví. Nemyslím si, že je nutné mít všechno podle žurnálu, co je podle mě důležité, je  aby o nás naše oblečení něco vypovědělo, aby nás reprezentovalo a odráželo naši osobnost.“, vysvětluje Alena Bělíková.

Sama Alena k ženám s odvahou rozhodně patří. Navzdory tomu, že se studiu návrhářství věnovat nemohla a na přání rodičů raději zvolila jiný obor, k módě si nakonec cestu stejně našla a z koníčku se tak stala její práce. Ze zahraničí si objednala knihy o technikách zpracování a barevní kůži, nakoupila potřebné náčiní a dala se do tvorby. Ze které dnes můžeme obdivovat její kabelky a náhrdelníky, které nezapřou inspiraci módou afrických domorodců nebo jihoamerických indiánů.

Pokud vás tvorba Aleny zaujala, vězte, že nebudete mít pouze originální a nápaditý ale také velmi kvalitní kousek, který vám vydrží velmi dlouhou dobu. Tím, že jsou totiž kabelky ručně šité, se jejich životnost prodlužuje až na několik desetiletí.

Celou tvorbu Aleny Bělíkové můžete obdivovat a také zakoupit na webu La Mode de Boheme nebo na facebooku

 .

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii kabelky, módní kabelky a šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu