Zara TRF lookbook říjen 2013

Zara TRF lookbook říjen 2013

20. října 2013, Zara TRF, nová kolekce Zara, trendy Zara, fashion trend

Sponzorované odkazy

Zara vždy přichází na trh s aktuálními módními trendy a také vždy nabídne ještě něco navíc. Vytvořením linie Zara TRF tato značka nabrala ještě silnější vítr do plachet a je schopna nabídnout módu, která má naprosto osobitý styl.

Lookbook TRF Zara october v nepatrných detailech navazuje na lookbook z měsíců srpen/září. Ten se nesl v duchu grunge stylu mísícího se s provokujícím „schoolgirls“. Dalo by se uvažovat o určitý přerod dívky v ženu, který ještě stále není kompletní. Lookbook Zara TRF pro měsíc říjen dýchá čímsi nevyřčeným, zahaleným do tajemné jednoduchosti outfitů.

V kolekci se objevují prvky využívané při tvorbě spodního prádla. Některé z šatů více připomínají noční košilky než samotné šaty. Velmi silným často používaným detailem je využití právě krajky. Setkáváme se s ní paradoxně v kombinacích, které bychom nečekali. A právě netradiční kontrast dává vyniknout kouzlu tohoto žensky smyslného materiálu. Dlouhé kalhoty i krátké šortky tak nějak vzdáleně připomínají náš běžný oděv na spaní.

Mystické vyznění krajky mění na ženě šaty v nástroj svádění. Věřte, že v šatech TRF October žádnému muži neuniknete. Líbí se mi provokativní pohrávání si s pánským stylem. Velké boty, maxi saka a kabáty, „vytahané“ svetry a kalhoty klasického pánského střihu. Móda je pohodlná a nedbalá. Zcela záměrně máme vypadat, jako když jsme se právě vzbudily a běžíme do práce neupravené?

Nebo se můžeme potulovat městem a uhýbat se překvapeným pohledům kolemjdoucích, protože náš outfit odráží šatník partnera? Možná se vám bude zdát tento lookbook až příliš jednoduchý, snad až příliš odvážný. Já si dovoluji dát z terminologie sociálních sítí Zaře TRF pro měsíc říjen obrovský LIKE!

Poslední detail, na který bych ráda upozornila, jsou atypické délky jednotlivých kusů oděvu. Svetry sahají nad pupík, šaty do poloviny lýtek a návrat dopřává Zara TRF i legínám (chcele –li legínovým kraťasům) sahajícím nad kolena.

www.zara.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii módní značky a návrháři.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu