Flamingopark Bestsellers Reedition – dámská kolekce podzim-zima 2013

Flamingopark Bestsellers Reedition – dámská kolekce podzim-zima 2013

15. října 2013, Flamingopark, Flamingopark podzim-zima, Flamingopark Bestseller collection, Flamingopark oblečení, Flamingopark e-shop

Sponzorované odkazy

Na letošní konec roku si pro Vás Flamingopark připravil kolekci, která je průřezem celou jeho více než šestiletou historií a přináší Vaše nejoblíbenější modely v novém hávu výraznějších podzimních a zimních barev.

Bestseller Reedition kolekce 2013 je opět určena pro aktivní dívky i ženy, které preferují pohodlné a ležérní oblečení a chtějí mít vždy svůj osobitý neokoukaný styl. Ony, flamingogirls, jsou rády jiné než dav, nebaví je honit se každý rok za novými trendy, a díky naší kolekci dostanou příležitost být každý den trochu jiné, být tak trochu chameleonem dle svých momentálních nálad. Modely jsou promyšleny tak, abyste mohly být přes den úspěšnou business girl a večer se proměnit v party dračici. A druhý den si jen tak ve stejných šatech vyrazit na pohodovou procházku do města či přírody. K tomu všemu budeme klientkám v nejbližší době poskytovat na našem webu i v obchodě tzv. Lookbook, který jim poradí, jak takových proměn pomocí pár stylistických triků docílit a dané kombinace si přímo v obchodě i na vlastní kůži vyzkoušet.

Možnost shlédnout variabilitu kolekce máte již 18.10. 2013 na společné módní přehlídce 4 českých značek v klubu My Way v Praze, která je volně přístupná veřejnosti, samozřejmě jen do vyčerpání kapacit klubu.

Celá letošní zimní kolekce je připravena zejména z hřejivých, měkkých materiálů, které mají přinést teplo do Vašich dní ke konci roku. Většinou se jedná o materiály na přírodní bázi, vévodí bavlna pro pohodlnost, jako primární znak všech našich modelů. Již tradičně naleznete top produkt – japonské kalhoty v nesčetně střizích, tentokrát v širší škále od užšího téměř klasického slim jeansového modelu, přes decentnější vhodné i do kanceláře, až po ty ultraširoké, s výrazným páskovým zdobením, určené pro opravdové rebelky v oblasti módy.

Jelikož se ve Flamingoparku se domnívá, že žena má být zejména ženská, hravá a kreativní, připravily si jako jádro kolekce celou škálu šatů a topů, u kterých zachovávají své klasické splývavé střihy, které lahodí většině postav, ale asi překvapí výraznými barvami, kterým vévodí zejména červená a modrá, které dodávají celé kolekci na dynamičnosti. Barevnou jednoduchost zejména dámských topů balancují zajímavé detaily, letos např. nová barevná kapsička či vrstvené řasení dodávající některým modelům na bohatosti a vzdušnosti. Pro velkou oblibu z minulých let, přinášejí i na zimu velmi žádané ultradlouhé rukávy, někdy i s otvorem na palec, vytvářející až rukavicový efekt. Abychom vyzdvihli klady kolekce, spolupracovali letos s renomovaným fotografem, p. Veselým, oblíbeným i u mnoha českých celebrit v jeho profesionálním ateliéru při tvorbě našich nových vizuálů.

Flamingopark Boutique Design Shop se nachází v Truhlářské 29, kde tyto novinky startují již 15.10. a pomohou Vám tam nalézt tu správnou kombinaci pohodlí a originality právě pro Vás!

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii módní značky a návrháři.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu