Podzimní kolekce Humanic 2010 je plná trendy stylů

Podzimní kolekce Humanic 2010 je plná trendy stylů

14. října 2010, Humanic, kotníčkové boty, obuv, kozačky nad kolena, lodičky, platforma, podzim 2010, kozačky 2010

Sponzorované odkazy

Věčné může být téma módních bot na novou sezónu. Dnes si představíme kolekci módní obuvi německé společnosti Humanic. Obuv Humanic na podzim 2010 je skutečně různorodá. V jejích modelech se odráží nové styly a trendy, které si s sebou nová sezóna chladnějších a sychravějších dnů přináší. Neopomeneme okomentovat taky je. Podzimní kolekce 2010 je rozdělena do čtyř podkategorií. Je to Neutral Territory, Utility, Princess of Horror** a Suede Mood. Postupně si představíme každou z nich a zároveň ukážeme pár modelů obuvi z linie. Pojďme spolu do ráje bot německé značky **Humanic.


Neutral Territory

Mottem podkolence Neutral Territory značky Humanic je „Méně je více“ nebo „Zpátky k základům“. Patří k tomu modely klasických lodiček, čtvercově tvarované balerínky a tolik populární, vyhledávané a stylové kotníčkové kozačky, které jsou vyrobené z kvalitního koženého materiálu. Výhodou takového koženého materiálu je nepropustnost materiálu, vysoká odolnost a perfektní vzhled. Takové boty by vám při správném ošetřování měli vydržet určitě víc než jen jednu sezónu. Módními barvami této podkolence je béžová, khaki, šedá, tělová, tmavošedá a osvědčená černá, jakožto barva, která působí klasicky žensky, elegantně a prostě pořád stylově. Najdeme zde obuv na vysokém i nižším podpatku, širším i užším podpatku, ale také boty na módní platformě, které jsou hitem podzimní sezóny 2010. Obuv se hodí k dámským oblekům, jednoduchým střihům šat, hedvábným topům a blůzkám.


Utility

Podkolekce Utility vyjadřuje mix dávného vojenského stylu se stylem moderním. Modely z této kolekce mají vyjadřovat městskost a neformálnost a přitom zůstat cool. Nenajdete zde ale jen typické šněrovací boty, objevíte tu také například i kotníkové šněrovací sexy boty na vyšších podpatcích, vysoké kozačky s různým typem podpatku a častým doplňkem přezky. Utility styl je plný pohodových a jednoduchých modelů obuvi, ze kterých vyzařuje konformita a dokonalost. Hodí se na denní nošení, na procházky i do baru. Barevně v nich najdeme tóny zelené, šedé, černé, různé odstíny béžové a hnědě. Stylově se hodí k vypasovaným bundičkám a úzkým kabátkům, k úzkým džínům a k modelům oblečení s vojenskými prvky.


Princess of Horror

Další z trendy podkolekcí společnosti Humanic na podzim 2010 je podkolence s charakteristickým názvem Princess of Horror. Je černá, sexy i zcela elegantní a velice vkusná. Trochu nám může připomínat i takzvaný gothic styl. Najdeme zde metalové zipování, přezky, cvočky, kotníková obuv s platformou, jehlové podpatky stejně jako širší tvary podpatků ale i tolik moderní vysoké kozačky nad kolena. Modely této kategorie se skvěle budou hodit k černým kouskům oblečení, rudě namalovaným rtům a rozpuštěným vlasům. Buďte sexy gotická a zároveň elegantní s modely kolekce Princess of Horror od Humanic.


The Suede Mood

Poslední aktuální podzimní kolekce The Suede Mood. Jedná se o pohodlnou neformální obuv inspirovanou pozdními 60. léty. I označení kolekce The Suede Mood aneb „Semišová Nálada“ mluví za vše. Je to právě semiš, která tvoří materiál všech modelů bot z této řady. Najdeme zde elegantní, moderní a pohodlné modely jako jsou lodičky, kotníková obuv, nebo kozačky nad kolena. Vše ze semiše. Díky své jednoduchosti a lehce kombinovatelným barvám se budou botičky hodit k téměř jakýmkoliv modelům oblečení. Od džínů, přes kalhoty až po šaty.


Módní značka Humanic vám na podzim 2010 přináší spoustu modelů, které stojí za to mít. Neváhejte a vyjděte si do butiků Humanic pro ty vaše nové, vysněné a trendy botky, které vás potěší, zahřejí a stylově vymódí.

„Zdroj“: www.humanic.de

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii kozačky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu