Pánské svetry přijdou vhod!

Pánské svetry přijdou vhod!

1. listopadu 2013, svetry s rolákem, pánské svetry, jacquard, jackard, vzorované svetry, cardigan, podzim/zima 2013, trendy svetry

Sponzorované odkazy

Páni, jestliže se cítíte na našem webu málo cenění, tak v tomto článku se vám budu věnovat. Řeč bude speciálně o pánských svetrech, které se budou do nynějšího podzimního a nadcházejícího zimního počasí určitě hodit. Teď ještě nevíme, jak krutá zima nás čeká. S podzimem to zatím vypadá obstojně, ale nevíme, co přijde po něm. Zimu je třeba respektovat a určitě ji nebrat na lehkou váhu. Hrozí poté možné nastydnutí nebo hůř. A víte, že vy páni snášíte nemoci mnohem obtížněji. Bude zapotřebí se vyzbrojit. Nejlépe teplým pánským svetrem. Podíváme se na možné typy, styly, materiály, barvy a vzory.

Vzorované

První kategorií pánských svetrů, které budou k nošení letošní mrazivé sezóny, jsou vzorované svetry. Nebudou pro každého. Chápu, že někteří muži je nebudou schopni překousnout, ale podívejte se na ně z jiného úhlu. Jsou nevšední, slušivé, dostupné, trendy, barevné a lákavé, jak pro pány, tak pro jejich dámské obdivovatelky. Na výběr máte vždy mezi pánskými vzorovanými svetry přes hlavu či na zapínání. Mluvíme zde o jacquard vzorech. Vločky, trojúhelníky, čtverečky, puntíky, vlnky, šipky,… Zkrátka a dobře pravá zimní (vánoční) idylka.

S rolákem

Je fakt, že občas to trošku víc zafouká a zamrazí než obvykle. Někdy ani sám teplý pánský svetr nestačí. Ty s rolákem by ale mohly. Dokonale chrání před nepříznivými vnějšími vlivy a váš krk chrání před nastydnutím. Krom toho jsou také vkusné. Rolák a především svetříky s roláčkem mužům nezvykle sluší. Ženám se líbí a chlap v něm vypadá nevinně a bezbranně, což mnohým z nás imponuje.

Cardigany

Mnohým mužům lezou svetry přes hlavu na nervy a strpí je opravdu jen, když musí (například kvůli své partnerce). Pro všechny z nich jsou tu svetry na zapínání neboli cardigany. Neliší se barvou ani vzorováním nýbrž střihem. Některé mají propínání na knoflíčky a některé se zapínají na zip, jsou tu ale i takové, které jednoduše drží šňůrkou, kterou si obvážete okolo pasu.

Se zapínáním u krku

Možná už jste tento trend zpozorovali, možná ne. Jde o nevšední zapínání svetříku u krku. Někomu může přijít jako banální záležitost zabývat se jedním knoflíkem na svetru, ale věřte, že je v tom mnohem víc. Pouhý jeden knoflík změní klasický pánský svetr na nevšední. Rozhodně zaujme a upoutá pozornost. Ne jeden pár očí bude ve vaší společnosti knoflík hypnotizovat.

Zdroje: www.hm.com Thinkstock

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu