Dámská péřová bunda – jednoduchost vítězí!

Dámská péřová bunda – jednoduchost vítězí!

9. listopadu 2013, péřová bunda, bundy zima 2013, dámská bunda, prošívaná bunda

Sponzorované odkazy

Tato sezóna zdá se být sezónou kabátů. Prodíráme se obležením „bikerů,“ zvažujeme tradiční trenčkoty a užíváme si kabáty s koženými rukávy. I tak ale zahlédneme na ramínkách nestárnoucí péřové bundy, které vždy rády přijímáme do svých skříní. Dámská péřová bunda startuje svůj comeback – při tom nesmíme chybět!

Přemýšlím, kam bych se vydala pátrat po pěkných péřových bundách v elegantnějším stylu. Začínám u Zary, ale než se prokoušu desítkami stylových (a opravdu krásných) kabátů, začíná mi docházet trpělivost. Závěr číslo jedna tedy zní – do Zary jednoznačně pro kabát.

Když trendy klasiku, tak v Mangu. A opravdu. Široká nabídka dámských péřových bund, kam jen oko dohlédne. Typickým spojujícím prvkem je jednoduchost a sázka na prošívané péřové bundy. Střihy nepřinášejí nic inovativního, klasické „housenky“ vítězí.

Oživení se na péřové bundy dostává v podobě kapucí s kožešinou, zdobných pásků nebo nápletů.

Lesklé péřové bundy patřily mezi horké kousky předešlých sezón. Zima 2013/2014 si s nimi ale příliš nezadá a v kolekcích se objevují spíše okrajově. Doporučuji prohlédnout si v obchodě Mango tuto černou krásku s velkým úpletovým límcem. Užívejme si trendy kontrasty materiálů naplno.

Mango se drží u péřových bund především tlumených barev, ale sem tam se výraznější kousek také najde. V kombinaci s tradičním zapínáním pro duffle coat vzniká originální péřová bunda.

Kde je možné ještě zakoupit péřovou bundu? Mnoho barevných variant nabízí značka H&M, a to zejména v provedení střihu sahajícím k bokům.

Designově zajímavé jsou zase bundy od mladistvé značky New Yorker.

Sportovní péřové bundy

Pokud zvažujete více sportovní variantu péřové bundy, inspirujte se na příklad na www.queens.cz, kde se nachází poměrně pestrá nabídka.

K džínové módě skvěle padnou lesklé Urban classics bundy.

Funkční bundy s jedinečnými detaily naleznete zajisté u značek Nike a Puma.

Zdroj: www.mango.com, www.newyorker.de, www.queens.cz

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu