Kolekce Originals blue a Originals by Jeremy Scott pro podzim a zimu 2013

Kolekce Originals blue a Originals by Jeremy Scott pro podzim a zimu 2013

26. listopadu 2013, army styl, maskáčovina, zvířecí vzory, podzim/zima 2013, adidas, adidas Originals, Originals blue, Jeremy Scott, tenisky

Sponzorované odkazy

Originals blue

Prémiová a unikátní kolekce značky adidas Originals blue spojuje dokonale lifestylový styl značky a také estetickou stránku nespoutanosti pouliční módy. Spojením sportovní stránky a lifestylu vznikla pro tento rok kolekce podzim/zima 2013, která se speciálně zaměřuje na tenisky a víceúčelové oblečení. Největším zdrojem inspirace pro tuto kolekci je nynější život na ulici, a proto se v těchto kouscích nikdy neztratí v žádné ze světových metropolí.

V kolekci Originals blue se spolu dávají dohromady potisky a barvy. Spojují se potisky, rockové i hip-hopové prvky, maskáčovina a zvířecí vzory. Dva z posledních témat se tuto sezónu přenesly na vrchol módních trendů. Nejvýznamnějším motivem je zde gepardí vzor. Gepard, jakožto nejrychlejší zvíře na světe, symbolizuje sportovního ducha značky.

Jak jsem psala výše, řeč tu bude mít army styl. Maskáčovina se zde využívá na bundy a boty a to v klasickém zeleno-černo-hnědé barvě. Tato dokonalá kamufláž v příznivém prostředí schová každého. Vzbuzuje respekt a to nejen v lesích, ale také v ulicích města.

Obuv adidas Originals blue charakterizují jednak moderní tvary, ale také klasické prvky. Jde zase o jakési spojení. Známé dámské kotníčkové tenisky Rivalry s klínovým podpatkem a lehoučké boty Tech Super 2.0, které navazují na basketbalové a běžecké modely z dílny adidas. Nově objeveným prototyp jsou pak tenisky Marathon PT.

Kolekce je navrženy pro všechny ty, kteří si naplno užívají hektického 21. století. Samozřejmostí jsou zde překrývané švy, kovová zdrhovadla a použití rychleschnoucích materiálů a materiálů odpuzující vodu.

Originals by Jeremy Scott

Adidas Originals má ještě jednu z odnoží a tou je kolekce navrhovaná nekompromisním, nevšedním a hlavně výstředním módním návrhářem Jeremy Scottem, který má jedinečný pohled na módu, který čerpá s populární kultury. Pro značku adidas Originals navrhuje už od roku 2003 a za deset let je tu znovu s kolekcí pro podzim a zimu 2013. Jeho kolekce se každý rok shodují v neočekávaných tvarech, zářivých potiscích a výrazných barvách.

Tato kolekce nejenže navazuje na tradici, ale také k ní připojuje nové nápady. Jedním takovým nápadem je maskáčovina v neonovém provedení a to jak na dámském i pánském modelu oblečení a bot.

Na scénu se opět vrací i potisk s motivem bankovek, který se objevil první kolekci adidas navrhované Jeremy Scottem.

Je potřeba podotknout, že většina dámských modelů oblečení a značek má své bratry v pánském provedení a naopak. Možná výzva pro páry či sourozence.

Ojedinělé jsou tenisky navrhované Jeremy Scottem. Tak například ikonické okřídlené boty JS Wings 2.0. Ostatní tenisky v této kolekci zdobí kovově lesklé textilie, například na modelech JS Zebra a JS Bear, nebo křídla na dámských teniskách s klínovým podpatkem.

Zdroje: www.adidas.com

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii obuv, dámské oblečení, módní značky a návrháři, pánské oblečení, tenisky a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu