Je čas na vánoční svetry!

Je čas na vánoční svetry!

29. listopadu 2013, vánoční vzory, dámské svetry, pánské svetry, dětské vánoční svetry, svetry, vánoční svetry, svetr se soby, zimní svetry, teplé svetry, norské vzory, Vánoce, zima 2013, zima, F&F, H&M, Reserved

Sponzorované odkazy

Pro někoho kýč, pro jiného vtipný kousek oblečení, který k Vánocům neodmyslitelně patří. Na Silvestr strávený na horské chatě nebo třeba pro zdobení stromečku jsou podle mě svetry se soby či jeleny jako dělané. Pokud vám však jde z těch výrazných barev a tradičních zvířat hlava kolem, nebojte se, k dostání jsou i mnohem decentnější varianty vánočních svetrů. A kdo ví, možná právě v něm potkáte na předvánočním večírku partnera svých snů jako Bridget Jones!

Vánoční zvířátka a symboly

Sobi, kteří tahají sáně Santy Clause, jsou už skoro klasikou i u nás. Kromě nich pak vánoční svetry často zdobí jeleni, lední medvědi a tučňáci. Mezi další symboly blížících se svátků, které se usídlily na dámských i pánských svetrech, patří sněhové vločky, sněhuláci, zasněžená krajina či sjezdovka, Perníček, skřítci… Vánoční fantazie zkrátka neberou konce!

Norské vzory

Když je řeč o zimní klasice, nemůžeme nezmínit norské vzory. Tento každoročně se opakující trend spojuje tradiční vánoční barvy, jako jsou bílá, červená, zelená a tmavě modrá a oblíbené hvězdy s vločkami, stromky a různě se klikatícími se čárami. Se svetrem s norským vzorem v zimě šlápnout vedle nemůžete, nezapomeňte si tento trend do sytosti užít!

Kam pro vánoční svetry zajít?

Toužíte po svetru s veselými vánočními motivy a nemůžete ten správný nikde najít? Možná jste zapomněli navštívit obchod F&F, jehož nabídka zimních svetrů je obdivuhodná! Na své si zde přijdou muži, ženy i děti a vybrat si můžete mezi romantickými i hravými a pestrými motivy. Stejně tak si vyberete i u značky H&M, která dala svetrům se zimními vzory poněkud elegantnější nádech. Svetry s prohánějícími se soby na vás čekají i v Reservedu. Norské vzory se však nevyhnuly téměř žádné ze zimních kolekcí oblíbených značek, a sehnat tak stylový vánoční svetr pro letošní sezónu snad nebude problém.

Zdroje: www.ffmoda.com, www.reserved.com, www.hm.com

Autorem článku je Jana K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu