Intimissimi Fall 2010 / Alisson le Borges for Intimissimi

Intimissimi Fall 2010 / Alisson le Borges for Intimissimi

8. října 2010, Intimissimi, kolekce 2010, Alisson le Borges, James Macari, kalhotky s vysokým pasem, 50-60 léta, noční košilky, spodní prádlo, korzety, podvazkové pásy, Vanity Fair, Glamour, Modrý ostrov, Alain Delon, Calzedonia

Intimissimi nemá, jako samostatná značka moc dlouhou historii. Od roku 1986 v Itálii byly vyráběny řady spodního prádla Intimissimi pro pány a dámy ale pouze jen pod značkou Calzedonia. Teprve až za deset let, roku 1996 se Intimissimi osamostatnila a stala se z ní úspěšná a známá módní značka, která má dnes již více než tisíc obchodů po celém světě. Jestliže se budete chtít i vy obklopit luxusním spodním prádlem Intimissimi zavítejte do obchodních center v Praze (Letňany,Palla­dium,Chodov), Vaňkovka Brno, Plaza Plzeň nebo Forum Ústí nad Labem.

Alisson le Borges

Alisson le Borges je mladá dvaadvacetiletá francouzská herečka a modelka. I když vystudovala prestižní hereckou školu a jejím dědečkem je slavný Alain Delon, ve svém oboru není až tak úspěšná. Jediný slavný film, v kterém si kdy mlaďounká herečka zahrála, bylo francouzské drama Modrý ostrov. Ostatní herecké zkušenosti uplatňovala už pak jen v krátkých a nezávislých filmech (př. Dívka a šaty). Její role modelky je o trochu známější. Alisson pózovala například pro módní časopisy Vanity Fair nebo Glamour. Největší slávu ji ale bezpochybně zajistila letošní kampaň 2010 pro Intimissimi.

Intimissimi Fall 2010

Značka Intimissimi chtěla zajistit své nové kolekci Intimissimi Shaping podzim 2010 to nejlepší a zřejmě proto si vybrala, jako módní ikonu, půvabnou Alisson le Borges. Modelka perfektně vystihuje tvář celé kolekce. Je elegantní, smyslná a barevná. Značka si především vyhrála s krásnou krajkou a dodala tak kolekci více sex-appealu. Kolekce je vymyšlená naprosto do detailů a vůbec nic jí neschází. Vybere si úplně každý, jelikož je výběr více než bohatý. Kolekce zahrnuje nejen elegantní a lehce erotické spodní prádlo ale také noční košilky, sexy korzety a podvazkové pásy. V kolekci naleznete i něco málo z šatních skříní 50–60 let – například kalhotky s vysokým pasem. Snímky k celé kolekci vytvořil módní fotograf James Macari.

Zdroje: www.intimissimi.com

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu