Trendy kabelky na podzim 2010

Trendy kabelky na podzim 2010

9. října 2010, kabelky, trend, psaníčka, podzim, trendy kabelky, dámské kabelky, trendy podzim 2010

Sponzorované odkazy

Kabelky už dávno nejsou jen pěkná taška, kam se vejde vše co potřebujeme. Staly se důležitým, ne-li nejdůležitějším módním doplňkem, bez kterého většina z nás nevyjde z domu. Reprezentují své majitelky a jejich styl, a proto je potřeba vybrat z nepřeberného množství kabelek na pultech tu pravou. Přináším vám tedy přehled 5 největších trendů na podzim 2010 v oblasti kabelek, který by vám měl v hledání té nejlepší pomoci.

Elegantní klasika

Klasika a elegance letos zaznamenaly obrovský comeback do světa módy, a proto jsou kabelky v tomto stylu skoro nutností. Pokud máte ráda luxusní vzhled, ve vašem šatníku dominují především kabáty a v botníku podpatky, tato kabelka dokonale zkompletuje váš outfit.

Kožešina kam se podíváš

Kožešina je letos opravdu horkým trendem. Nosí se všude – na oblečení, botách a samozřejmě se nevyhnula ani kabelkám. Je to však jedině dobře, vypadá elegantně a sexy zároveň. Záleží jenom na vás, zda zvolíte pravou kožešinu nebo umělou, důležité je, aby ladila s vaším vzhledem.

Psaníčka nejen na ples

Ano, psaníčka už nemusíte ze skříně vytahovat pouze v plesové sezóně, nosit se totiž budou celý podzim a zimu. Hodí se nejen k elegantnějšímu looku, ale skvěle sedí i k ležérnímu stylu. Vybrat si můžete z obrovského množství barev a druhů. Vyzdvihnout můžeme například černou a „velbloudí“ barvu, nebo psaníčka ve tvaru obálky.

Obrovské tašky

Tašky, kam bez problémů umístíte učení nebo třeba celý nákup letos také letí. Kromě stylového vzhledu tedy určitě oceníte i jejich praktičnost. Protože jsou ale tak nepřehlédnutelné, je potřeba, aby dokonale ladily se zbytkem vašeho outfitu.

Zvířecí vzory

Trend leopardích, zebřích nebo žirafích potisků pořád trvá a nevyhnul se ani kabelkám. Tyto vzory skvěle osvěží jednoduchý černý nebo hnědý kabát a dodají vašemu vzhledu potřebný šmrnc. Doporučuji ale tento potisk kombinovat s jednoduchými a raději jednobarevnými doplňky a kousky oblečení, je totiž opravdu výrazný a dominantní a s jinými vzory by se mohl tlouci.

Zdroj: www.polyvore.com, www.creamylife.com

Autorem článku je Jana K.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu