Pánové, využijte slevy i vy! / Slevy pánského oblečení

Pánové, využijte slevy i vy! / Slevy pánského oblečení

6. ledna 2014, slevy, výprodej, pánské oblečení, slevy pánského oblečení, povánoční slevy, kabáty, bundy

Sponzorované odkazy

Nejspíš jsou to hlavně ženy, které berou po Vánocích obchody plné cedulek ‚sleva‘ útokem, ale výprodeje se samozřejmě týkají i mužů. Zlevněného pánského oblečení je stále v obchodech spousta a pořídit si nový kousek ze zimní či podzimní kolekce za výhodné ceny je určitě lákavá nabídka i pro muže. Pojďme se tedy podívat, jaké kousky mohou pánové v povánočních výprodejích získat. Určitě si ale pospěšte, výhodné ceny lákají všechny a zboží z pultů ubývá rychlostí blesku.

Pull&Bear

Až o polovinu levnější oblečení na vás čeká v obchodech Pull&Bear. Vybrat si můžete například trendy parku nebo baseballovou bundu, která je současným hitem. Nejen na jaře pak využijete stylové chinos kalhoty nebo černé skinny.

Reserved

Pánská bunda už od 699 Kč? Nic nemožného! Ve výprodeji u značky Reserved máte šanci narazit na kousky za opravdu jedinečné ceny. Saka už od 499 Kč, košile dokonce už od 249 Kč, ceny svetrů začínají o 100 Kč výš. Nepřijdete pochopitelně ani o zlevněné kalhoty, džíny nebo boty a doplňky.

Zara

Pokud po oblečení u Zary většinou spíš pokukujete a ceny jsou pro vás trochu vyšší, nyní máte šanci si Zara kousky pořídit mnohem výhodněji, klidně i s 60% slevou. Čeká na vás neuvěřitelný výběr stylových kabátů, jejichž ceny začínají už na 999 Kč. Kabáty to samozřejmě nekončí – trička, svetry, košile a snad všechny další věci, na které si vzpomenete, vás svou novou cenou určitě osloví.

Bershka

Pro muže preferující mladistvý a originální styl je tu oblečení Bershka. Také se tu setkáte s příjemnou slevou 50% a můžete se tak do zimy vybavit od hlavy až k patě. A to i v případě, že se chystáte před naší zimou utéci do tepla – ve slevě jsou u Bershky totiž i bermudy a plavky. Pokud vás však výlet za vysokými teplotami nečeká, můžete si u Bershky pořídit šály nebo čepice.

Zdroje: www.pullandbear.com, www.reserved.com, www.zara.com, www.bershka.com, Martin Poole / Photodisc / Thinkstock

Autorem článku je Jana K.. Článek najdete v kategorii slevy a výprodeje.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu