Sportovní tašky adidas, Nike a Puma

Sportovní tašky adidas, Nike a Puma

1. leden 2011, Sportovní tašky, adidas, Puma, Nike, sport, cestování

Sponzorované odkazy

Kromě elegantních kabelek a byznys tašek a brašen do práce potřebujeme tu a tam také sportovní tašku. I ty občas se sebou bereme do práce či školy, abychom si po náročném pracovním dni nebo po ustavičném sezení ve školních či univerzitních lavicích, mohli svá těla protáhnout při aerobicu, spinningu nebo v posilovně. A k tomu potřebujeme nejen sportovní oblečení, ale také sportovní tašky, do kterých vše naskládáme. Proto se dnes společně na takové sportovní tašky podíváme. Zhlédneme různé typy a povíme si něco málo dnešních módních stylech. Co se značek týče, představíme si značky tři. Všechny jsou víceméně na stejném levelu a všechny jsou mezi sportovci značkami poměrně často vyhledávanými. Jsou to značky adidas, Nike a Puma.

Sportovní tašky adidas, Nike a Puma (http://www.luxurymag.cz)

Sportovní tašky adidas

Sportovní značka adidas nabízí sportovní tašky poměrně dlouhou dobu. Ve své produkci patří mezi kvalitní výrobce a její nabídka mezi zájemci o sportovní modely patří mezi oblíbené. Výběr sportovních tašek adidas je docela pestrý. My si představíme jen pár. Většina z nich má obdélníkový tvar. Po boku jsou praktické boční kapsy, do kterých se vejde ještě plno dalších maličkostí. Barevně, zdá se, že značka adidas preferuje klasičtější barvy jako černá, bílá a šedá. Kromě těch najdete ve výběru také oblíbené barvy jako je modrá a červená.

Sportovní tašky adidas, Nike a Puma (http://www.luxurymag.cz)

Sportovní tašky Nike

Sportovní značka Nike na rozdíl od značky adidas nabízí pestrý výběr barevných sportovních tašek. I když je její výběr poměrně stejně rozsáhlý, jaký je u značky adidas,větší pestrost barev Nike se popřít nedá. Právě kombinace barev je to, co dělá sportovní tašky Nike tolik unikátní. Samozřejmě i zde najdete klasiku v podobě barvy černé. Dívkám se naopak může líbit růžová. Mezi sportovními taškami. Nikde si můžete vybrat z látky nebo z pevného materiálu. Sportovní tašku si však můžete u Nike vybrat dokonce podle tvaru. Novým módním stylem je taška tvarovaná do válce.

Sportovní tašky adidas, Nike a Puma (http://www.luxurymag.cz)

Sportovní tašky Puma

Třetí sportovní značkou, kterou s dnes představíme, bude značka Puma. I ta je po celém světě známá nejen svými trendovými modely, ale také svou kvalitou. Kromě modelů oblečení a bot nabízí společnost Puma i modely sportovních tašek. Ty jsou, stejně jako u značky adidas, spíše tmavší než pestré. I když i zde narazíme třeba na moderní fialovou nebo kosmickou stříbrnou. I v případě společnosti Puma objevíme v jejím výběru válcový tvar sportovní tašky. Tašky se samozřejmě liší jak materiálově, tak stylově. Některé z nich jsou ryze sportovní, černé, materiálově pevnější tašky, působí i trošku elegantněji.

Sportovní tašky adidas, Nike a Puma (http://www.luxurymag.cz)

Ať už si vyberete jakoukoli tašku, vždy si ji raději vybírejte podle účelu. Kromě sportu můžete samozřejmě sportovní tašky využívat na nějaké to cestování. A tak jinak si můžete představovat sportovní tašku určenou pro sport a jinak pro cestování. Výběr sportovních značek adidas, Nike a Puma je natolik pestrý, že si zde vyberete pro účel jakýkoliv. A je tedy na vás, čemu dáváte přednost zrovna vy.

Zdroj, www.nike.com, puma.com, IT Stock/Polka Dot/Thinkstock

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu