Zpříjemněte si čekání na jaro / Kolekce H&M Spring Styles Divided

Zpříjemněte si čekání na jaro / Kolekce H&M Spring Styles Divided

17. ledna 2014, H&M, jaro 2014, jarní kolekce, trendy jaro 2014, dámské oblečení, H&M Divided, Spring Styles Divided

Sponzorované odkazy

Přemýšlíte, čím si zkrátit čekání na jaro? Zatímco za okny stále vidíme jen letošní „nijakou“ zimu, obchodní pulty se začínají pomalu ale jistě zbavovat zimních kabátů a tlustých svetrů, a nahrazují je barevnější a lehčí jarní kousky. Novou kolekcí Spring Styles Divided se můžete pokochat i u H&M. Je přesně taková, jaká má kolekce pro novou sezónu být – překvapivá, originální a plná trendů!

Co je na nové kolekci H&M Divided vůbec nejpřekvapivější je výběr barev. Zatímco v zimě počítáme s tóny tmavšími, jaro očekáváme zářivé a pestré. Tentokrát tomu tak u oblíbené švédské značky není. Barvou, která v kolekci Spring Styles Divided převládá, je černá. Ruku v ruce s ní pak jde i velmi často používaný materiál – falešná kůže. Pokud vám to až příliš připomíná trendy, které byly in v zimě, nemusíte být zklamaní. Oblečení, které je pro jaro typické, se tu najde také.

Jaro jako by bez květinového potisku ani nebylo. Značka H&M si je toho dobře vědoma, a tak v kolekci najdeme například stylovou květinovou mikinu. Tím to ale s vzory rozhodně nekončí. Nechybí kalhoty s miniaturními geometrickými vzory, nebo oblíbená a nestárnoucí černá košile posetá bílými puntíky.

Pestrých barev už pak v kolekci mnoho nepotkáme. Následují černý trenčkot a cardigan a sukně, bundička či legíny v kůži stále inspirované trendy rockovým stylem. Z materiálů se zde dále objevuje krajka a nechybí trocha pleteniny.

Aby ale jaro nebylo tmavé až příliš, můžete si ho rozveselit originálními tričky s čivavou, nebo třeba nápisem, který vám zpříjemní každé ráno: Trés Jolie.

V kolekci H&M Spring Styles Divided je kladen velký důraz i na bižuterii. Na jaře poletí masivní náhrdelníky a náramky ve stříbrné a zlaté, a velkým hitem budou knuckles prstýnky, tedy takové, které se „nasadí“ jen po horní klouby prstů.

Zdroj: www.hm.com

Autorem článku je Jana K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu