Neobyčejně atraktivní - Pánské a dámské hodinky Guess

Neobyčejně atraktivní - Pánské a dámské hodinky Guess

12. října 2010, Guess, hodinky Guess, pánské a dámské hodinky, Swarovski, hodinky s diamanty, Marciano, sportovní hodinky, hodinky do společnosti

Sponzorované odkazy

Luxusní módní značka Guess má svou kolébku až v americké Kalifornii. Byla založena roku 1981 bratry Paulem a Maurisem Marcianovými. Oba dva pocházejí z jižní Francie a proto se nemusíme obávat toho, že by značka mohla postrádala francouzský módní šarm. Značka Guess srší francouzskou elegancí, smyslností, vášní a půvabem. Módní královna mezi značkami byla České republice představena až roku 2002. Nyní má už na svém kontě milióny spokojených zákazníků v tisících obchodech v desítkách zemích světa.

Hodinky Guess

Hodinky nebyly pro značku Guess počáteční prioritou. Na trh se první hodinky dostaly až teprve roku 1983. Byly natolik oblíbené, že se jejich prodej rozšířil do celého světa. Hodinky od značky Guess nejsou jen tak ledajaké. Mají neobyčejně originální design. Proto ruka vypadá mnohem více elegantněji s hodinkami Guess než s kterýmikoli jinými hodinkami. Když je máte na ruce, jste hned středem pozornosti a můžete si užívat závistivé a obdivuhodné pohledy okolních čumilů.

Hodinky Guess jsou určeny pro všechny věkové kategorie a hodí se pro každou příležitost. Hodinky se se svým prvotřídním vkusem hodí zejména do společnosti ale cítit se s nimi můžeme dobře i při běžném nošení. Značka Guess myslela i na sportovce, kteří by si při sportu neměli brát luxusní drahé hodinky, a tak pro ně vyrobila speciální kolekci pro sportovce. Hodinky pro sportovce mají mnoho funkcí navíc. Vydrží náročné situace, jsou spolehlivé, odolné, přesné a hodí se i pro sportovce, kteří mají zálibu v extrémních sportech. Kvalita hodinek se skrývá především v prvotřídním švýcarském strojku, nejkvalitnějších materiálech a dostupné ceně. Každý model hodinek je navíc opatřen nezbytným budíkem a stopkami. Vybrané modely mají i další speciální funkce, jako například: určení zeměpisné šířky a délky, tlakoměr nebo výškoměr.

Pánské hodinky Guess

Pánské hodinky Guess obsahují vše, co správný muž potřebuje. Jelikož je většina mužů v neustálém pohybu, hodinky jsou vyrobeny z nerezové oceli, jsou voděodolné, přesné a vyráběny v přepychových mužských barvách-stříbrné, zelené, černé či modré. Jsou originální, atraktivní a luxusní. A stejně tak si s nimi připadá i jejich nositel. Každý muž si proto hodinky od značky Guess zamiluje.

Dámské hodinky Guess

Dámské hodinky Guess jsou stejně tak půvabné jako žena. Připomínají spíše drahý šperk než pouhé hodinky. Nejsou nijak přeplácané a jejich eleganci staví především na jednoduchosti a decentnosti. Jsou ale zároveň velmi sexy a provokativní. Hodí se proto pro každou aktivní a šlechtěnou ženu. Pro náročné vyrábí značka Guess i hodinky zdobené diamanty a krystaly Swarovski, které patří k nejoblíbenějším. Jsou to ty nejlepší hodinky do společnosti, i když si za jejich kouzlo připlatíte o trochu víc.

Zdroj: http://www.guesswatches.com/

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu