New Yorker Smog 2014 – na křídlech denimové módy

New Yorker Smog 2014 – na křídlech denimové módy

23. ledna 2014, Smog jaro 2014, kolekce New Yorker 2014, pánská móda 2014, trendy jaro 2014

Sponzorované odkazy

Populární značku New Yorker není potřeba blíže představovat. Úspěšně se snaží zaujmout mladistvou generaci originální módou, která musí splňovat rychlým proudem se ubírající módní trendy. Záplava nápadů, variací střihů a motivů se na nás valí každým dnem. Jen jsme vstřebali nabídku zimní kolekce, už si prohlížíme modely z kolekce jarní. Pánská značka Smog po tlumené vlně zimních trendů prozáří šatníky svěží denimovou módou.

Pánské košile a džíny

Klasika nestárne. Své o tom vědí klasické denimové značky, jejichž kolekce pravidelně zahrnují různé variace džínů a pánských košilí Pro značku Smog toto spojení není až tak typické. Většinou se snaží ohromit své příznivce něčím na první pohled výraznějším. V jarní kolekci vytváří z mladého muže charizmatického gentlemana s šibalským pohledem. Snad poněkud zvláštní přirovnání, ale přesně tak na mne nová kolekce Smog působí. Nese v sobě výše zmíněné prvky klasiky a zároveň jim dodává mladistvý ležérní rozměr. Tmavé džíny a kostkaté košile – to bude kombinace číslo jedna. Doplnit je lze o kardigan nebo koženou bundu a jednoduchý (avšak působivý) outfit je na světě.

Pokud nepatří košile zrovna mezi vaše oblíbené kousky, jistě nepřehlédnete jednoduchá basic trika s knoflíky. Od tlumených barevných tónů se přesuneme k výrazné paletě barev, což bude jistě příjemná změna. I když venku začne pořádná zima, budeme se moci těšit na prozáření šatníků pomocí jarních kolekcí.

V kolekci Smog jaro 2014 dominují tmavé džíny bez vyšisování. Na druhou stranu se objevují i džíny světlé s výrazným vyšisováním nebo džíny záměrně potrhané. Skvělý kontrast vznikne v kombinaci džínů s dírami, kostkované košile a sportovního saka – ležérní a charismatické.

Zavítáte do obchodů New Yorker prohlédnout si novou kolekci Smog 2014? Zajisté neodejdete s prázdnou!

Zdroj: www.newyorker.de

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu